Mouse, klavye ve kulaklığı bağlamak için çoklayıcı hariç ne yapılabilir?

ertasugur

Centipat
Daha fazla  
Merhaba HP Pavilion Gaming - 15-ec0019nt Ürün Özellikleri | HP® Müşteri Desteği linkte görünen laptopa sahibim ve üzerinde 2 adet USB girişi mevcut. Mouse, klavye ve kulaklıklarımı takmak istediğimde birini takamıyordum bende Amazon'dan Amazon.com.tr öyle bir ürün aldım fakat hiçbir işe yaramadı ilk takılanı çalıştırıyor ikinci takılanları okumuyor. Önerisi olan var mı klavye mouse kulaklık hepsini nasıl kullanabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığınız ürünün yorumlarında size benzer sorunlar yaşayanlar var demekki ürün kaliteli değil ve görevini yerine getiremiyor. Ben Mac cihazımda Ugreen marka çoklayıcı kullanıyorum yine aynı görev için mouse klavye vs. hiç bir kopma sorunu yaşamıyorum ve sıkıntısız kullanıyorum. Daha kaliteli çoklayıcılar tercih edebilirsiniz.

Daha doğrusu sormak istediğim acaba üründe mi bir sorun var yoksa tüm usb çoğaltıcılarda bu şekilde sadece mouseu çalıştırıp diğerlerini çalıştıramazmıyız olacaktı. Farklı bir marka alsam mouse klavye kulaklık üçünü çalıştırabilir mi. Önerileri olan varsa iletirlerse çok sevinirim.

Sanki ürün yetersiz gibi geldi bana yorumları okuyunca da çoğu kişi iade etmiş zaten. Eğer yeni aldıysanız iade edip daha kaliteli bir ürün alın kaliteli üründe problem yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Merhaba HP Pavilion Gaming - 15-ec0019nt Ürün Özellikleri | HP® Müşteri Desteği linkte görünen laptopa sahibim ve üzerinde 2 adet USB girişi mevcut. Mouse, klavye ve kulaklıklarımı takmak istediğimde birini takamıyordum bende Amazon'dan Amazon.com.tr öyle bir ürün aldım fakat hiçbir işe yaramadı ilk takılanı çalıştırıyor ikinci takılanları okumuyor. Önerisi olan var mı klavye mouse kulaklık hepsini nasıl kullanabilirim?

Üründe problem var muhtemelen güç giriş çıkışı sorun her neyse tüm USB çoklayıcılar böyle değildir öneri yapayım size.

Ürünü kendim de kullanmaktayım öneririm.

Son düzenleme:
Üründe problem var muhtemelen güç giriş çıkışı sorun her neyse tüm USB çoklayıcılar böyle değildir öneri yapayım size.

Ürünü kendim de kullanmaktayım öneririm.
Çok teşekkür ederim hocam sizde kullandığınız için soruyorum bu ürüne klavye mouse kulaklık bağlayıp çalıştırabilirim değil mi

Çok teşekkür ederim hocam sizde kullandığınız için soruyorum bu ürüne klavye mouse kulaklık bağlayıp çalıştırabilirim değil mi?

Tabii ki evet fakat sizin kulaklık mouse gücünüze göre değişiklik olabilir de ekstra güç sağlamak için adaptör vs bağlıyorlardı tam nasıl olduğunu bilmiyorum fakat muhtemelen sıkıntı çıkmaz ben USB bellek aktarımında vs kullanıyorum.

Geri
Yukarı