Mouse, Kulaklık, Klavye Önerisi

Öncelikle belirlediğim bir fiyat yok. Bir sistem topladım yakın zaman da onu alacağım ve sizden Mouse, Kulaklık ve Klavye önerisi istiyorum. Biliyorum bu tarz konularda fiyat belirtmem gerekiyor ama gerçekten belirlediğim bir fiyat yok :D

Şöyle söyleyeyim. Mouse Oyuncu Mouse'u olucak. Ekipmanların fiyatlarını çok bilmiyorum. Ama şuan ki doları da düşünürsek Mouse 100 TL'lik olmamalı. 150-200 mesela. Ve rahat hareket ettirmeliyim. Biliyorsunuz ki bu oyunlar için önemli. Kulaklık ise oyunlar da ses kasılabilecek, eğer mümkünse dışarıya son ses yapmadığım sürece sesi aktarmıycak bir kulaklık istiyorum.

Mouse ve Kulaklığı oyunlar için alıyorum. Ama klavye kodlamaya programlamaya uygun bir klavye olmalı. Yani demek istediğim tabi yine klavye konusunda da bir fikrim yok dediğim gibi ekipmanlardan çok fazla anlamıyorum :D Ama mümkünse çok ses çıkarmamalı, çünkü programlama için alıyorum klavyeyi. Klavye için bir fiyat vericek olursam, çok pahalı olmasına gerek yok. Tuşları kolay bozulmasın ve mümkünse çok ses çıkarmasın yeterli.

Bu arada Mouse'un kablolu ya da kablosuz olması fark etmiyor.
Oyuncu mouse istemenizi anlıyorum. Fakat benim önereceğim mouse hem çok ucuz ve fiyatına göre gerçekten aşırı kaliteli. Cebinde bile taşıyabilirsin. Çok hafif, double click butonu var. Mouse A4Tech OP620-D . 20 TL. Dalga geçtiğimi düşünebilirsin ama kullanmadan bilemezsin. Benim önerim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı