Mouse önerisi

ProfessorXQ

Centipat
SteelSeries Rival 100 marka mouse beni bayağı bir idare etti ve artık ömrünün sonuna yaklaştı. Çevirmeme rağmen bazen algılamıyor bu yüzden yeni bir mouse alacağım. Kendisinden memnun kaldığım için benzer bir şey istiyorum fiyatı çok uçuk olmaması lazım. Rival 110 baktım internetten ama genelde stok kalmamış, siz ne önerirsiniz?

Razer'in şu modeli nasıldır sizce? Logitech G102 önerenler var ama o da küçük diyorlar o yüzden ondan vazgeçtim. Farenin görüntüsünden çok kalitesi ve sensör algılaması benim için çok önemli arkadaşlar genelde FPS oyunları oynuyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence de güzel. Rival 100 kaç yıldır kullanıyorsun hocam? Bende de var ama halen ilk günki gibi sorunsuz çalışıyor. Merak ettim.

SteelSeries Rival 100 marka mouse beni bayağı bir idare etti ve artık ömrünün sonuna yaklaştı. Çevirmeme rağmen bazen algılamıyor bu yüzden yeni bir mouse alacağım. Kendisinden memnun kaldığım için benzer bir şey istiyorum fiyatı çok uçuk olmaması lazım. Rival 110 baktım internetten ama genelde stok kalmamış, siz ne önerirsiniz?

Razer'in şu modeli nasıldır sizce? Logitech G102 önerenler var ama o da küçük diyorlar o yüzden ondan vazgeçtim. Farenin görüntüsünden çok kalitesi ve sensör algılaması benim için çok önemli arkadaşlar genelde FPS oyunları oynuyorum, şimdiden teşekkürler.

Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.
byrP4ivg7BcTu3qhFxNDQY-1200-80.jpg

Razer Deathadder V2 piyasadaki en iyi sensöre sahip. Skatezleri kaliteli, 0.2 ms optik switchleri var, Focus+ sensör ile 650 IPS değerine ve %99.6 çözünürlüğe sahip. Speedlex kablo gayet hafif. Deathadder V2 Mini kullanıcısı olarak memnunum. Deathadder V2 ise alınabilecek en iyi ve kaliteli farelerden.

2-3 ay önce Bloody V7MA'dan Deathadder V2'ye geçiş yaptım. Ben fare kullanmıyormuşum hissini çok iyi yarattı. AWP oyuncusu değildim, AWP oynattırmaya başladı bu mouse. Eski mouse'umda yapamadığım vuruşların kat mislini yapabiliyorum. Tutuş olarak hem Palm hem de Claw grip kullanıyorum ara sıra. İkisinde de elime oturuyor. Sensör olarak da fiyat aralığının en iyisi diye biliyorum, kesinlikle alınabilir bir mouse Deathadder V2.

Yeni konular

Geri
Yukarı