Mouse overclock nasıl yapılır?

Swaglikeohio

Hectopat
Selamlar arkadaşlar. Elimde Logitech M90 mouse var. Kendisi 125 Hz'de çalışıyor. İnternetten baktığıma göre overclock ederek 8000'e çıkartan var. Benim amacım bunu 250 500 değerlerine sokmak. Nasıl yapabilirim? Aranızda mouse overclock yapan var ise yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar arkadaşlar. Elimde Logitech M90 mouse var. Kendisi 125 Hz'de çalışıyor. İnternetten baktığıma göre overclock ederek 8000'e çıkartan var. Benim amacım bunu 250 500 değerlerine sokmak. Nasıl yapabilirim? Aranızda mouse overclock yapan var ise yardımcı olabilir mi?
Overclock edilmeyen ne kaldı?

Overclock edilmeyen ne kaldı?
Benim bildiğim herşeyi overclock edebilirsin.
Nasıl yapacağız? Gerçi konuyu açan sensin.
Onu bilmiyorum ama LTT'nin videosunda klavyeyi ve mouseyi overclocklamışlardı.

Biraz araştırdım gerçekten böyle bir şey sanırsam var. Fakat hiç mantıklı ve güvenilir gelmiyor.
125 HZ'den 500 HZ'e çıkarttım mousemi teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Benim bildiğim herşeyi overclock edebilirsin.

Onu bilmiyorum ama LTT'nin videosunda klavyeyi ve mouseyi overclocklamışlardı.

125 HZ'den 500 HZ'e çıkarttım mousemi teşekkür ederim.
Merhaba. Ekstradan yaptığınız bir şey var mı yoksa linkteki rehberi birebir mi uygualadınız? Ayrıca Windows 10 kullanıyorsanız versiyonunuz nedir? Ben de uzun zamandır WMO'ya yapmak istiyorum ancak yapamadım.

Merhaba. Ekstradan yaptığınız bir şey var mı yoksa linkteki rehberi birebir mi uygualadınız? Ayrıca Windows 10 kullanıyorsanız versiyonunuz nedir? Ben de uzun zamandır WMO'ya yapmak istiyorum ancak yapamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video sayesinde yaptım.
Windows 10 versiyonum 20H2 (Son sürüm diye biliyorum)

Geri
Yukarı