Mouse pad aşırı kaygan geliyor

Sefaagook

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bir mouse Pad'i aldım. Fakat çok farklı geldi. Önceki daha kontrol edilebilir iken, yeni aldığım mouse pad çok kaygan ve hızlı ve pürüzsüz geliyor. Acaba alışamadığım için midir veya yüzeyinde mi sorun vardır?

Foto atar mısınız?
Buyrun hocam
20221020_170551.jpg

Mouse pad nedir? Büyük ihtimal daha kötü bir mouse Pad'den geçtiğiniz için değişik geliyordur.

Bloody marka sanırım.

Bu da önceki mouse pad.

Buyurun hocam
20221020_170551.jpg

Bloody marka sanırım.

Fotoğraf atar mısınız?

20221020_170721.jpg
20221020_170721.jpg

Eski mousepad'in hem kirlenmiş hem de daha kötü. Mouse'un mousepad'in üzerinde yağ gibi kayması kötü değil iyi bir şey. Alışırsın kısa sürede.

Bu padların değişik türleri bulunuyor. Üreticisine göre farklılık gösterebilir. Bazı tipler çok kaygan oluyor bazıları "dirençli" olarak tabir ettiğimiz cinsten oluyor. Eski padinizin kaydırması dirençliymiş. Bu yeni aldığınız değil. Alışırsınız. Fakat farenin DPI ayarını kayma hızına göre yaparsan dengeyi tutturursun.

Yeni bir mouse Pad'i aldım. Fakat çok farklı geldi. Önceki daha kontrol edilebilir iken, yeni aldığım mouse pad çok kaygan ve hızlı ve pürüzsüz geliyor. Acaba alışamadığım için midir veya yüzeyinde mi sorun vardır?
O degisiyor, Everest SGM X7 ile geleni kullaniyordum sonra su ucuz Razer(!) olanini kullanmaya basladim Razer(!) olan cok daha kaygandi.

Geri
Yukarı