Mouse pad önerisi

Bütçe
300-400-500

Berkay151421

Centipat
Daha fazla  
Mouse pad alacağım fiyatı yazdım. Bu fiyat bandında önereceğiniz mouse padleri bekliyorum. Amazon'dan olursa güzel olur 100TL indirim kuponum var.

Mouse pad alacağım fiyatı yazdım. Bu fiyat bandında önereceğiniz mouse padleri bekliyorum. Amazon'dan olursa güzel olur 100TL indirim kuponum var.
Amazon'dan bazen kargoyla ilgili sorunlar olabiliyor belki kargon kaybolur yaşanıyor bunlar ben sana şunu önereyim. https://www.hepsiburada.com/razer-goliathus-buyuk-boy-oyuncu-mousepad-90-x-40-3-cm-pm-HBC000018OL4M Geldiği zaman ağır bir koku olabilir eğer kokunun gitmesini istiyorsan bir kaç gün balkona falan koy hava alsın kokusu gider.

Dipnot: Ben bunu kullanıyorum çok memnunum.

QCK dikişli seçeneği var. Onun farkı ne. Daha mı kaliteli hocam.

Biraz daha uzun ömürlü olur ama dikişsiz de alabilirsiniz tam pürüzsüz bir yüzey sunar. SteelSeries ürünleri kalitelidir dikkatli kullanırsanız uzun yıllar hiçbir şey olmaz. Dandik ürünlere 200-300 verene kadar QCK alıp keyfinize bakın. Zamanında o hatayı yaptım ucuz etin yahnisi yenmiyor. 2 sene kadar önce 60-70 TL'ye aldığım mouse pad ancak bu kadar kötü bir yüzeye sahip olabilirdi. Xrades mi neydi markası. Üstelik günlerce havalandırmama rağmen ağır, mide bulandıran kimyasal kokusu geçmedi. İade ettim en sonunda.

Nasıl yani hocam. Anlamadım.

QCK dikişli seçeneği var. Onun farkı ne. Daha mı kaliteli hocam.

Baskıyap.com diye bir site var ben oradan kendi Juice WRLD mouse padi yaptırdım bayağı güzel ve malzeme kalitesi iyi ama SteelSeries veya klasse Pro daha iyi onları bir düşün. Fakat kendiminkini tasarlayayım diyorsan bence bir dediğim siteye göz at.

Bir de 70x40 ya da 70x50 gibi olabilir ölçüleri. Eğer ki öyle kaliteli mousepadler varsa daha iyi olur.

Amazon'dan bazen kargoyla ilgili sorunlar olabiliyor belki kargon kaybolur yaşanıyor bunlar ben sana şunu önereyim. https://www.hepsiburada.com/razer-goliathus-buyuk-boy-oyuncu-mousepad-90-x-40-3-cm-pm-HBC000018OL4M geldiği zaman ağır bir koku olabilir eğer kokunun gitmesini istiyorsan birkaç gün balkona falan koy hava alsın kokusu gider.

Dipnot: Ben bunu kullanıyorum çok memnunum.

Hocam daha yeni Amazon'da öyle bir şey yaşadım. Kargom ertesi gün teslimat diyordu 5 günde geldi. Amazon ürünü bana hediye edip paramı iade ettiler. Amazon Prime ve 100TL hediye çeki verdiler. O konuda Amazon'dan ötesi yok. Amazon rezalet bir durum yaşarsanız direkt çözümü sunuyor ve memnuniyete çok önem veriyor. Aldığım üründe ucuz bir ürün değildi.

Hocam golite mı daha iyi SteelSeries QCK mı? GoLite boyu açısından iyi gözüküyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı