Mouse pad ve gamepad için 6 tane mi pil alınmalı 12 tane mi?

Hocam adaptörden bahsediyorum 300'den baslıyor o nedenle dedim sıkıntı olmasın diye.

Hee yapacak bir şey yok paranı biriktirip alırsın o zamana kadar bir Duracell pil alsan seni çok rahat götürür.

Hee yapacak bir şey yok paranı biriktirip alırsın o zamana kadar bir Duracell pil alsan seni çok rahat götürür.
hocam direkt 12 tane pil alsam ne kada götürür günde ortalama 2 saat oynasam?
alacağım pil şu 2 adet alacağım:Duracell Alkalin Aa Kalem Pil, 1,5 V Lr6/mn1500, 6

19.38RON 3% OFF|Pil Åarj cihazı 4 yuvası akıllı hızlı Åarj göstergesi ile 1.2V NiMH NiCd AAA/AA Åarj edilebilir piller USB C mikro Jack| | - AliExpress hocam 2 duracel + bu adaptör nasıl gider?

20.09RON 13% OFF|PUJIMAX 4 yuvaları pil Åarj cihazı akıllı hızlı LED göstergesi USB elektrikli Åarj için AA/AAA Ni MH/ni cd Åarj edilebilir pil|Åarj Cihazları| - AliExpress yada bu biraz daha ucuz ?

Son düzenleme:
1714856335939.png

Hocam tam tarih veremiyorum maalesef ama sizi götürür bayağı merak etmeyin pili o kadar çabuk bitirmiyor kol.

Bu konuya bir bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı