Mouse pad yıkanır mı?

Makineye atıp denersen sonucu paylaşır mısın? Bir de internetten aldıysan ürün linki atabilir misin? Benimkiyle kıyaslıcam.
pahalı olduğuna bakma knk hedi geldi internetten alınmış ve ayrıca benim ki rgb li değil

Makineye atmayın, önce ılık suyla mousepadi biraz durulayın sonra üstüne bulaşık sabunu döküp ovalayın. Daha sonra bulaşık süngerinin üstüne sabun döküp ılık suda köpürtüp mousepadi temizleyin. 3-5 dakika boyunca temizleyin (Alt ve üstü temizleyin)
Temizledikten sonra sabunlar iyice gidene kadar durulayın. Havluyla mousepadi sarıp 24 saat bekleyin.
tamam hocam çok sağolun teşekkür ederim <3

Hocam yanlış bilgi vermek gibi olmasın ama şahsen ben yıkadığımda renk atma gibi bir durum olmamıştı.
olmadı bugün eski mouse padı denedim ne renk atması nede yıpranma oldu hiç birşey olmadı

Makineye atıp denersen sonucu paylaşır mısın? Bir de internetten aldıysan ürün linki atabilir misin? Benimkiyle kıyaslıcam.
dostum eski mouse padı denedim hiç bir renk atması veya yıpranma olmadı

Son düzenleme:
Pahalı olduğuna bakma kanka hedi geldi internetten alınmış ve ayrıca benimki RGB'li değil.

Tamam hocam çok sağ olun teşekkür ederim <3

Olmadı bugün eski mouse padı denedim ne renk atması ne de yıpranma oldu hiçbir şey olmadı.

Dostum eski mouse padı denedim hiçbir renk atması veya yıpranma olmadı.

Teşekkürler, benimkinin de yavaş yavaş zamanı geliyor :)

Yeni konular

Geri
Yukarı