Mouse sağ tık bozuldu, garantiye nasıl göndereceğim?

MakeMyDay

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Uluslararası Ticaret
Merhaba,

2 yıl garantisi olan mousemin 6 aylık daha garantisi var ve bugün sağ tık bozulmuş. Her seferinde basmıyor.

Hepsiburada sitesinden ve hepsiburada satıcısından aldım ürünü. Hiç daha önce internetten aldığım bir ürünü garantiye göndermediğimden bilmiyorum.

İnternetten pek alışveriş yapmadım çünkü.
Nasıl garantiye göndereceğim?
Adım adım anlatabilen birisi olur mu rica etsem?

Ya faturanız ile birlikte üretici firmaya başvuracaksınız ya da Hepsiburada müşteri hizmetlerine soracaksınız.

Normalde mağazadan alsanız da bu olacaktı. Ya aldığınız yer olan mağaza (ki sizin durumunuzda bu Hepsiburada oluyor) aracılığıyle ya da direkt firma ile iletişime geçerek garantiye gönderilir ürün.

Ya faturanız ile birlikte üretici firmaya başvuracaksınız ya da Hepsiburada müşteri hizmetlerine soracaksınız.

Normalde mağazadan alsanız da bu olacaktı. Ya aldığınız yer olan mağaza (ki sizin durumunuzda bu Hepsiburada oluyor) aracılığıyle ya da direkt firma ile iletişime geçerek garantiye gönderilir ürün.

Fatura hariç her şey var. Faturayı bulamadım. Faturayı hepsiburada sitesinden aldığıma göre gerçekten vermeme gerek var mı? Zaten sitelerinde kayıtlı. Banka kartımla ödeme yapmışım her şeyi görüyorlar.

Faturayı görüntüle seçeneği bile var orada. Faturayı görüntüleyip hatta indirebiliyorum. İndirip bir bilgisayarcıda çıktısını alıp göndersem de olur mu?

Fatura hariç her şey var. Faturayı bulamadım. Faturayı hepsiburada sitesinden aldığıma göre gerçekten vermeme gerek var mı? Zaten sitelerinde kayıtlı. Banka kartımla ödeme yapmışım her şeyi görüyorlar.

Faturayı görüntüle seçeneği bile var orada. Faturayı görüntüleyip hatta indirebiliyorum. İndirip bir bilgisayarcıda çıktısını alıp göndersem de olur mu?
Çıktı alıp gönderebilirsin, sorun yok.

Satıcıya göndermiyeceksin ürünü, başta söyliyeyim. Ürünün markası ney?

Logitech G300S Oyuncu Mouse

Ben talep oluştur diyip talep oluşturdum. Ürünle ilgili şikayetimi söyledim.
Hepsiburada sitesinde var ya aldığınız ürüne tıklarsınız ve talep oluştur butonuna tıklarsınız. Oradan bahsediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı