Mouse tekerlek sorunu garanti kapsamına girer mi?

Wilson Fisk

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Benim 2020'nin haziran ayında N11'den aldığım SteelSeries Rival 110 faremin tekerinde kaydırma sorunu oluşmaya başladı. Sayfalarda gezinirken veya oyunlarda gerektiği zaman tekeri aşağıya çevirirken anlık yukarıya kaydırma sorunu oluştu. Bu durum bazen sorunu yoklarken kendini belli etmiyor. Bazen de olmadık yerde sorun çıkarıyor. Faremin henüz garantisi var. Bu arıza garanti kapsamına girer mi? Sizce garantiye göndermeli miyim?

Eğer su kaçmamışsa falan girer. İçini açmayı bence denemeyin yüksek ihtimalle içi açılırsa garanti kapsamı dışında kalır. Fazla toz falan girmişse bir kaç temizleme yöntemi vardır çok bilgim yok, onlara bakıp temizleyin. Olmazsa garantiye gönderin.

Eğer su kaçmamışsa falan girer. İçini açmayı bence denemeyin yüksek ihtimalle içi açılırsa garanti kapsamı dışında kalır. Fazla toz falan girmişse bir kaç temizleme yöntemi vardır çok bilgim yok, onlara bakıp temizleyin. Olmazsa garantiye gönderin.
Su falan kaçmadı ama toza bir şey diyemem. Eğer kendim açarsam garantiden kesin çıkıyor.
Kendiliğinden olduysa garanti kapsamına girer hocam.
Olurda garanti dışı bir durum olursa, bana bildirmeden yapmazlar değil mi?

Geri
Yukarı