Mouse ve klavye sürekli çalışmamaya başlıyor

kerem218

Femtopat
Mouse ve klavye sürekli gidiyor fakat mouse ve klavyeyi başka bir bilgisayara taktığımda sorunsuz çalışıyor. Ayrıca kullandığım bilgisayar dizüstü olduğu için sadece üç tane USB port var. Bir tanesinde kulaklık takılı geriye sadece iki port kalıyor. Bu yüzden bilgisayara gamepad ya da direksiyon bağladığımda mouse ya da klavyede kullandığım portları kullanıyorum ama direksiyon ya da gamepad gitmiyor, sadece klavye ve mouse gidiyor. İlk defa konu açıyorum yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablosuz mu kullanıyorsun? Öyleyse kablosuz internet bazen buna sebep olabiliyor.

Ayrıca asıl durumu pek açıklamamışsın gibi, kısa süreliğine kopma mı oluyor yoksa tamamen gidiyor mu?

Kablosuz mu kullanıyorsun? Öyleyse kablosuz internet bazen buna sebep olabiliyor.

Ayrıca asıl durumu pek açıklamamışsın gibi, kısa süreliğine kopma mı oluyor yoksa tamamen gidiyor mu?

İnternete kablo ile bağlanıyorum bazen hemen gidip geliyor bazen bazen 5-10 saniye kadar sürdüğü de oluyor ve bazen sadece mouse gidiyor bazen hem mouse hem klavye.

Yeni konular

Geri
Yukarı