Mouse ve Klavye Tavsiyesi

xScapuLa

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yakın bi tarihte mouse ve klavye almayı planlıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.

Aradığım özellikler genelde lol ve bf4 tarzı oyunlarda kullanmayı planlıyorum fiyat olarakta ayrı ayrı 250-300 (toplam 550) gibi bütçem var.

Birde mekanik klavyeyle normal klavye arasındaki farkları belirtirseniz sevinirim.

Son olarak temin edebilceğim yerleride yazarsanız sevinirim (online alışveriş sıkıntım yok güvenilir siteler ise)

(Adminlere nasıl ulaşılacağını bilmiyorum oyüzden konu altına yazmayı uygun gördüm daha önce bir hesabım vardı ancak mailini unuttuğum için şifremi değiştiremedim oyüzden yeni bir hesap açtım ban sebebi diye biliyorum diğer hesabı silerseniz memnun olurum (ScapuLa)).

Herkese şimdiden teşekkürler ve iyi forumlar ^^

Öncelikle teşekkür ederim önerileriniz için , önerilere gelicek olursak
@Butschi
Thermaltake Tt eSPORTS Challenger Pro Oyuncu Klavyesi Türkçe - Gold.com.tr Klavyeyi gerçekten beğendim hoş bi görüntüsü var ve sanırım ışıklı kırmızısı güzel geldi , mouseyi pek beğenmedim birde bu markanın güvenilirliği nekadar marka hakkında bi bilgim yok oyüzden soruyorum sağlammdırı dayanıklımıdır? kulaklığıda listeme ekledim ^^

@Serhat Yücel

Mouse olarak bende çok kararsızım biraz araştırma fırsatım olmuştu 2mouse sanırım en çok tercih edilen mouseler şöyle bi sorum olucak logitech alırsam + sı ne olur razer alırsam + sı ne olur eğer kullandıysanız bilgilendirebilir misiniz?

Razer BlackWidow Tournament Stealth Edition 2014 Mekanik Klavye Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Klavyeye gelicek olursak açıkçası ışıklandırılmış bir klavye düşünüyorum ama sanırım razerin o modelleri daha pahalıya geliyor birde mekanik klavyelerin ne gibi + sı olur normal klavyelere nazaran ? Birde Logitech 710+ yı önerir misiniz?

Son olarak kulaklık konusunda biraz araştırma yaptım ve bu kulaklığı buldum http://www.amazon.com/SteelSeries-Siberia-Full-Size-Headset-Built-In/dp/B008LT5MFA/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1413929339&sr=8-2&keywords=SteelSeries Siberia V2
ancak dikkatimi çeken bir unsur oldu ses kartı olan modelleri çok daha yüksek fiyatlara satılıyor ses kartının nekadar + sı var gerçekten o parayı vermeye değer mi ? Bilgilendirebilir misiniz?

Son olarak bu önerdiğiniz ürünler Amazom.com da daha uygun fiyatlara satılıyor acaba Türkiye'ye getirttiğimizde + olarak bi vergi ödüyor muyuz? Tekrardan teşekkürler herkese iyi forumlar ^^

Son düzenleyen: Moderatör:
Mekanik klavyeler normal klavyelere nazaran biraz daha uzun ömürlü oluyor ve gecikme süreleri daha az. Tabiki de tek farkı bu değil. Logitech G502'yi kullanmadım fakat Logitech G502 kullananların sayısı gerçekten çok fazla. DeathAdder daha iyi bir seçim olacaktır sizin için. Kulaklık olarak ise Steelseries Siberia v2 Frost Blue daha güzel bir seçim olacaktır. G710+'yı kullanan herkes tuşların sessizliğinden memnunlar. Güzel bir klavye herhalde. Kullanma fırsatı bulamadım henüz :) Amazon'dan alışveriş yapmayı bilmiyorum. Bu yüzden yanlış bilgi vermek istemem.

@Butschi önerilerin ve yardımların için teşekkür ederim ^^

@Serhat Yücel önerilerin ve yardımların için teşekkürler ^^

Kulaklık olarak muhtemelen seçimim Steelseries Siberia v2 Frost Blue olacaktır duruş olarak hoşuma gitti ve konforlu olarak duruyor umarım sıkıntı yaşatmaz ^^ klavye olarak ışıklandırmalı bi razer düşünüyordum ancak bütçemi aşıyorlar en azından Türkiyede satılanlar buyüzden logitech 710+ almayı planlıyorum mouse olarak ise hala karar veremedim 2side hoş duruyor ve neredeyse aynı fiyatlar sanırım eğer şansım var ise bir mağazada elime hangisinin daha iyi oturduğunu test edip alıcam hoş Razer a bakma şansımı zor buluyorum ama kısmet ^^

Son olarak Razer in belirttiğim bütçede aydınlatmalı klavyesi var mıdır ? var ise önerebilir misiniz ? ve amazom konusunda bilgili olan arkadaşlar yardımda bulunabilirler mi? gümrük , kargo , güvenilirlik olarak şimdiden teşekkür ederim iyi günler herkese ^^

Açıkçası 2 klavyeyide çok beğendim 2side birbirinden hoş ancak Asus unkine bayıldım diyebilirim bütçemi biraz arttırıp Asus u alabilirim sanırım veya yurtdışından getirtme imkanım var umarım yurtdışında Türkçe klavye bulabilirim.

Birde sizi yoruyorum ama Asus Echelon Mekanik Klavye Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da attığınız linkteki kulaklık ve mouseyi tavsiye eder misiniz ? fiyatlarını bilmiyorum ama bütçemi aşmıyorsa takım yapmakta isterim açıkçası ^^ tekrardan teşekkürler yardımlarınız için iyi forumlar ^^

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı