Mouse ve Klavye Önerisi

Logitech G502 ve Steelseries Rival'ı kullanma şansına eriştim. Ama G502'yi daha çok beğendim. G502 daha yeni daha kaliteli ve daha çok özellikli bir mouse. Ayrıca devreye Logitech kalitesi giriyor. Steelseries Rival ilk aldığımda hoş göründü ama beklentilerimin çok altında kaldı. Ayrıca sayfaları aşağı kaydırma tuşu kırıldı. Bende o mouse'den soğudum. Ama illa Steelseries diyorsan Sensei ve Kana senin için doğru seçim olacaktır. Klavye konusunda da seçimim G710+'tan yana olacaktır. Zaten 502 alacaksan birde klavye olarak Logitech al ve ekip yap. :) Eğer Blackwidow alacaksan 2013 değil 2014 modelini al yanında G tuşları da var sanırım . Ama ben yine G710+ derim. Hem daha dayanıklı, hemde daha kaliteli . Seçim senin . :)

Biraz vakit ayırıp Logitech G502'yi biraz daha araştırdım. İnternetten anladığım kadarıyla G502 Rival'ı açık ara farkla geçiyor gibi :). Yine de istediğin ürünü alabilirsin. Hepsi çok profesyönel ürünler ancak G502 sanki bir kulvar üstte. Şimdiden hayırlı olsun ürünlerin.

Logitech G502 ve Steelseries Rival'ı kullanma şansına eriştim. Ama G502'yi daha çok beğendim. G502 daha yeni daha kaliteli ve daha çok özellikli bir mouse. Ayrıca devreye Logitech kalitesi giriyor. Steelseries Rival ilk aldığımda hoş göründü ama beklentilerimin çok altında kaldı. Ayrıca sayfaları aşağı kaydırma tuşu kırıldı. Bende o mouse'den soğudum. Ama illa Steelseries diyorsan Sensei ve Kana senin için doğru seçim olacaktır. Klavye konusunda da seçimim G710+'tan yana olacaktır. Zaten 502 alacaksan birde klavye olarak Logitech al ve ekip yap. :) Eğer Blackwidow alacaksan 2013 değil 2014 modelini al yanında G tuşları da var sanırım . Ama ben yine G710+ derim. Hem daha dayanıklı, hemde daha kaliteli . Seçim senin . :)

Merhaba. Bende Steelseries Rival almıştım Temmuzda. Acil bi sebepten sattım elime oturuşu iyiydi.Palm grip mouse tam kavrayarak tutuyorum. 200Liraya G502 alabilirim. Mousepad qck+ xxl var. G502 alırsam G440'da almayı düşünüyorum. G502'mi almalıyım Steelseries Rival mı?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı