Mouse ve Klavye Tavsiyesi

Açıkçası 2 klavyeyide çok beğendim 2side birbirinden hoş ancak Asus unkine bayıldım diyebilirim bütçemi biraz arttırıp Asus u alabilirim sanırım veya yurtdışından getirtme imkanım var umarım yurtdışında Türkçe klavye bulabilirim.

Birde sizi yoruyorum ama Asus Echelon Mekanik Klavye Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da attığınız linkteki kulaklık ve mouseyi tavsiye eder misiniz ? fiyatlarını bilmiyorum ama bütçemi aşmıyorsa takım yapmakta isterim açıkçası ^^ tekrardan teşekkürler yardımlarınız için iyi forumlar ^^
Kulaklığı tavsiye edebilirim. Buyrun ;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mouse'u hiç bilemiyorum kardeşim. Deneyebileceğin bir yer var ise denemelisin. Sonra ona göre kararını verirsin :) Bu arada ASUS Echelon Klavye'nin Türkçe'si yok maalesef :(

Öncelikle tüm yardımların ve bana vakit ayırdığın için teşekkür ederim konuya gelicek olursak.

Mouse yi Logitech G502 Proteus Core Gamer Mouse Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da olarak belirledim muhtemelen bu modeli alacağım.

Klavye olarak aklımda 3 seçenek var Logitech G710+ Gaming Türkçe Mekanik Klavye Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Razer Blackwidow Ultimate Aydınlatmalı Mekanik Klavye (Türkçe) Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da ve Razer Blackwidow Ultimate 2013 Aydınlatmalı Mekanik Klavye(Türkçe) Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da açıkçası klavyeyi kulaklık ve mouse aldıktan sonra bütçeme göre almayı planlıyorum belkide güzel bi indirimde yakalarsam Razer in BW 2014 modeline yönebilirim pek sanmasamda ^^

Kulaklık olarakta muhtemelen tercihimi Steelseries Siberia v2 Frost Blue den yana kullanıcam ancak günlük hayatta kullanılabilirliğine göre değişiklikte yapabilirim ama pek sanmıyorum.

Sanırım artık tek yapmam gereken bu ürünleri nereden güvenilir bir şekilde almam gerektiği hakkında konu açmam olacaktır tekrardan herkese tüm yardımları için teşekkür ederim.

Muhtemelen klavyeyi G710+ olarak seçicem çünkü Razer marka ürünlerde tuş sesi çok fazla (her ne kadar çok hoş dursalarda ve çoğu kullanıcı sırf bu ses yüzünden alsada ).Yinede kullanıcaların yorumlarını bekliyorum.

Headsetide muhtemelen Siberia v2 alıcam ancak ses kartlı modelini mi ses kartsız modelini mi alsam bilemedim aralarında fiyat olarak uçurum var ve bu uçuruma değer mi henüz bilemiyorum.

Mouse yide muhtemelen elime nasıl oturduğuna göre alıcam ve burada Logitech g502 s veya Razer Deathadder 13 model mouse kullanıcları varsa yorumlarını bekliyorum iyi geceler ^^

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı