Mouse3 ve Mouse4 fonksiyonlarını devre dışı bırakmak

fallschirmjaeger

Hectopat
Daha fazla  
Bende oyuncu faresi var ve bu yan tuşları oluyor mouse3, mouse4 diye geçen.
Ben bunları bas konuş olarak mikrofon tuşu kullanıyorum ve tarayıcı da ya da herhangi bir yerde basınca bir ileri ki ya da bir geri sayfaya geçiyor.

Ben bu fonksiyonları nasıl deaktif edebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
beyler bende oyuncu faresi var ve bu yan tuşları oluyor mouse3,mouse4 diye geçen.
Ben bunları baskonuş olarak mikrofon tuşu kullanıyorum ve tarayıcı da ya da herhangi bir yerde basınca bir ileri ki ya da bir geri sayfaya geçiyor.
Ben bu fonksiyonları nasıl deaktif edebilirm

beyler bende oyuncu faresi var ve bu yan tuşları oluyor mouse3,mouse4 diye geçen.
Ben bunları baskonuş olarak mikrofon tuşu kullanıyorum ve tarayıcı da ya da herhangi bir yerde basınca bir ileri ki ya da bir geri sayfaya geçiyor.
Ben bu fonksiyonları nasıl deaktif edebilirm

Tarayıcımda video izlerken mesala Youtube da görüntü ve ses uyuşmazlığı oluyor. Ses önceden görüntü arkadan geliyor bir süre sonra ilk 1 2 dk sorun yok sonralarda yavaş yavaş ses kayıyor yani önceden geliyor. Yaklaşık 2 3 aydır var ne yaptıysam olmadı bütün driverleri güncel. Adobe Flash Player silip bir daha kurdum Javay'ı da ama çözüm bir türlü bulamadım.

Tarayıcıdan kaynaklı değil exprorer da kullansam chrome kullansam sorun aynı . Opera denemedim . Sürücüler güncel geforce experience var ondan güncelleme gelince güncelliyorum.

Böyle bir şey herhalde .
s.png

Geri
Yukarı