Mousepad Tavsiyesi

Bütçe
₺400

4X3S D3NIED

Hectopat
Makaleler
3
20240520_201423.jpg

Masam bu şekilde 180x60cm. 400 TL'ye kadar mousepad önerilerine açığım. Boyut olarak hangisi rahat ettirecekse o uygundur. Eski mousepadim kabardı kullanılamıyor. E-spor oyunları oynamıyorum, kullanımı rahat, sağlam bir şey olsun yeter. Renk çok önemli olmamakla birlikte tercihen gri ve sade tasarımlı olabilir. İyi bir modelse bütçe biraz daha artabilir. Şimdiden teşekkürler.

Bütçemin biraz dışında hocam. Pahalı olmasının bir sebebi var mı hocam? Aynı fiyata Steelseries, Razer mousepadler de var ancak kararsız kaldım hangisi daha iyi olur acaba diye. Bir de böyle kare mousepadler mi yoksa dikdörtgen XL denilen klavye de konulan modeller mi iyi olur?
SteelSeries'de güzeldir bütçene göre tercih et çok fark yoktur ama attığım kalitelidir bilgin olsun çok fark yok ama aralarında.

Bütçemin biraz dışında hocam. Pahalı olmasının bir sebebi var mı hocam? Aynı fiyata Steelseries, Razer mousepadler de var ancak kararsız kaldım hangisi daha iyi olur acaba diye. Bir de böyle kare mousepadler mi yoksa dikdörtgen XL denilen klavye de konulan modeller mi iyi olur?
Razer'inkiler çakma ve pürüzlü olabiliyor. Pürüzsüz ve biraz daha kaygan model için Steelseries alınabilir. Ben memnuum açıçası. Ama QCK minin en az w2 tık büyüğünü almanızı öneririm.

Razer'inkiler çakma ve pürüzlü olabiliyor. Pürüzsüz ve biraz daha kaygan model için Steelseries alınabilir. Ben memnuum açıçası. Ama QCK minin en az 2 tık büyüğünü almanızı öneririm.

Eki Görüntüle 2200519
Masam bu şekilde 180x60cm. 400 TL'ye kadar mousepad önerilerine açığım. Boyut olarak hangisi rahat ettirecekse o uygundur. Eski mousepadim kabardı kullanılamıyor. E-spor oyunları oynamıyorum, kullanımı rahat, sağlam bir şey olsun yeter. Renk çok önemli olmamakla birlikte tercihen gri ve sade tasarımlı olabilir. İyi bir modelse bütçe biraz daha artabilir. Şimdiden teşekkürler.
Kullanıyorum. Gayet memnunum.
Amazon.com.tr

Yeni konular

Geri
Yukarı