Movavi dosya dışa aktarılırken bilinmeyen hata oluştu

Aorus

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar selam, Movavi ile daha önce'den beri yaşamış olduğum dışa aktarırken "dosya dışa aktarılırken bilinmeyen bir hata oluştu." hatası almaktayım, daha önce Tercihler'den AMD hızlandırmasını kapatınca düzeliyordu, şimdi o bile çalışmıyor nasıl çözeriz? Teşekkürler.

Düzenleme: Konuyu açıktan sonra, dedim ki telefonum 1080p 30 çekiyor, o zaman dışa aktarırken 30FPS yapayım dedim bu sefer oldu, fakat neden 30'dan fazla FPS dışa aktarmıyor?

Dosya Ekleri

• resim_2021-04-16_223649.png
    resim_2021-04-16_223649.png
    7,6 KB · Görüntüleme: 62
Bende de böyle bir hata oluyordu.
Çözünürlük ayarlarından kendi bilgisayarımın çözünürlük ayarını seçip çıkartabilmiştim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar selam, Movavi ile daha önce'den beri yaşamış olduğum dışa aktarırken "dosya dışa aktarılırken bilinmeyen bir hata oluştu." hatası almaktayım, daha önce Tercihler'den AMD hızlandırmasını kapatınca düzeliyordu, şimdi o bile çalışmıyor nasıl çözeriz? Teşekkürler.

Düzenleme: Konuyu açıktan sonra, dedim ki telefonum 1080p 30 çekiyor, o zaman dışa aktarırken 30FPS yapayım dedim bu sefer oldu, fakat neden 30'dan fazla FPS dışa aktarmıyor?
Bu sorunu çözen var mı ya?? Ben 29.97 fps yapıyorum yine almıyor ve görselde ki hatayı veriyor.

Video'nun çekildiği fps'inden fazla fps seçince renderlamıyor.
Denendi ve bir işe yaramıyor..
kimse programı para ile kullanmıyor bu yüzden hataları tek yolla çözmüyoruz.. Neyse ki çözdüm ve videosunu da yaptım..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ÇÖZÜLDÜ

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı