Movavi Picverse Proje Olarak Nasıl Kaydedilir?

197823

Kilopat
Arkadaşlar, Movavi Photo Editör programında üzerinde çalıştığım fotoğrafı proje olarak kaydedip daha sonra çalışmama proje dosyasını açarak devam edebiliyordum, Steam üzerinden Movavi Picverse - Photo Editing Software programını satın aldım ve proje olarak kaydetmeyi bulamadım. Eski kullandığım programla aynı yerde değil, biraz kurcaladığım halde bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı?

Arkadaşlar programın eski sürümünü kurdum, orada bile proje olarak kaydetme seçeneği var. Ödemesini yaptığım yeni sürüme bunu gerçekten getirmemişler mi sizce ? :D
tnc.png

Güncelleme: Arkadaşlar Movavi destek ile görüşme sonucu bana verdikleri yanıtı kopyalıyorum.

Merhaba.

Bizimle iletişime geçmek için zaman ayırdığınız ve Movavi yazılımını seçtiğiniz için teşekkür ederiz!

Fotoğraf Düzenleyici'den Picverse'e geçiş sırasında projenizi kaydetme seçeneği getirilmedi. Bu nedenle projenizi Movavi Picverse'e kaydetmeniz mümkün değildir. Bunun sizin için uygunsuz olabileceğini anlıyoruz, bu nedenle mesajınızı geliştiricilerimize ilettiğimizden emin olacağız, böylece bu özelliği bu programın gelecekteki bir sürümüne eklemeyi düşünebilirler.

Gelecekte herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz olması durumunda her zaman hizmetinizdeyiz.

Teşekkürler.
Kısaca Photo Editör programını daha güncel bir hale getirdikleri Picverse programına en önemli özelliği, proje olarak kaydetme özelliğini getirmemişler. Bir iş üzerinde çalışırken proje olarak kaydedemediğimiz için de programı kapatmadan işimizi bitirmemiz lazım yoksa baştan başlayacağız, aldığım programı iade ediyorum eski sürüm daha iyi alacak arkadaşlara duyurulur.

Dosya Ekleri

• tp2.png
    tp2.png
    1,8 MB · Görüntüleme: 19
  • tp1.png
    tp1.png
    2,1 MB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:

Geri
Yukarı