Mozilla Firefox ile Aurora arasındaki fark?

Nightly kadar da güncellenmez ama :) Aurora bence ideal. Aurora ile Beta'yı birlikte bulundurmak lazım. Aurora'da sorun yaşanırsa Beta'ya geçersin hemen.

Bu arada 22+ sürümlerdeki font sorunu giderildi mi ? O sorun yüzünden Beta'da bekliyorum şu anda.

Aurora'yı kullanmalımıyım peki Firefox'tan daha mı iyidir? Şöyle sorumu düzeltiyim herzaman güncellenen sürümümü kullanmalıyım yoksa final sürümünü mü kullanmalıyım?

Final sürümü beklemeye gerek yok. Aurora'yı kullanabilirsin. Ben Nightly kullanıyordum. Onda bile çok az sıkıntı çıkıyordu. Sen Aurora'yı bir yükle. Fontlarla ilgili sıkıntı yaşıyor musun bir bak. Yaşıyorsan Beta'ya geç.

Aurora daha hızlıdır. Net bir test yapmadım ama sürüm notlarına bakınca Render performansı ile ilgili yapılan geliştirmeler yazıyor.

Aurora'da şu anda tek sıkıntı şu. Font'larla ilgili bir değişikliğe gittiler. Fontlar büyük gözüküyor. Ctrl ve -'ye iki defa basıp sayfayı küçültmek zorunda kalıyorum. Tabi tamamen göz zevkiyle ilgili bir durum bu. Kimine bu değişiklik daha iyi gelebilir. Onun dışında gelecek sürümlerdeki yenilikleri beklemeye gerek yok. Aurora gayet güzel.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı