MP3 önerisi

• Konuyu başlatan Rob
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 790

Rob

Decapat
30 40 tane müzik yükleyeceğim MP3'e beni 2-3 sene götürecek MP3 önerir misiniz? Sony'nin USB'li modelini gördüm sizce alınır mı ya da başka önerileriniz var mı not:2.el alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir önerim yok fakat denk gelirseniz Philips'in GoGEAR VIBE serisinden kaçın, pil problemi var. Bir süre sonra pilleri çok çabuk bitiyor, kullanım süresi dahi tanımıyor size. Birkaç ay kullandım, eziyet gibiydi.

Herhangi bir önerim yok fakat denk gelirseniz Philips'in gogear vıbe serisinden kaçın, pil problemi var. Bir süre sonra pilleri çok çabuk bitiyor, kullanım süresi dahi tanımıyor size. Birkaç ay kullandım, eziyet gibiydi.

Hocam sadece vibe serisine mi özel yoksa gogearda da bu sorun var mı?

Temiz kullanılmışsa sorun olmaz, alacağınız ikinci el MP3 çaların yıpranmamış olmasına dikkat edin, ayrıca evet. Vıbe serisinde genel pil sorunu var.
Screenshot_20220510-232346_Dolap.jpg

Hocam böyle bir ürün buldum Samsung MP3 satıcının yorumları çok iyi şarjı da 8 9 saat gidiyormuş fikriniz nedir?

iPod shuffle olabilir, bütçem biraz daha fazla dersen iPod nano 6. nesil var. Shuffle hakkında bilgim yok ancak temiz bir 6. nesilin şarjı Max 4 - 6 saat kadar gidiyor. Ana menüde gezince ise şarj çok daha hızlı tükeniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı