MP4 uzantılı dosyalardan virüs bulaşır mı?

RSBRS

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bazı videolar indiriyorum internetten ve bir sürü reklam çıkıyor. Onları atladıktan sonra video iniyor, uzantısı .MP4. Bu videolardan virüs bulaşır mı? Virus Total'a falan yükledim ama temiz çıktı yine de içim rahat etmedi.
İndirdiğim videolar bazen 1 GB falan tutuyor.

Snaptube kullanın indirirken ama bazı videolar virüsten çok, fazla kare içerdiği için çökertebiliyor indirdiğiniz video sıkıntılıysa. DC'de böyle bir şey yaşamıştım. Virüs hakkında kesin bir şey diyemeyeceğim.

Yani ben müziklerimi internet üzerinden MP3 indiriyorum 2 yıldır bir sorun yaşamadım MP4 de indirmiştim bir ara onda da bir sıkıntı çıkmadı ama tam bir şey diyemem.

Bazı videolar indiriyorum internetten ve bir sürü reklam çıkıyor. Onları atladıktan sonra video iniyor, uzantısı .MP4. bu videolardan virüs bulaşır mı? Virus Total'a falan yükledim ama temiz çıktı yine de içim rahat etmedi.
İndirdiğim videolar bazen 1 GB falan tutuyor.

Ama YouTube GO vardı bir ara o olsa gönül rahatlığıyla indirirdin.

Yani ben müziklerimi internet üzerinden MP3 indiriyorum 2 yıldır bir sorun yaşamadım MP4 de indirmiştim bir ara onda da bir sıkıntı çıkmadı ama tam bir şey diyemem.

Ama YouTube GO vardı bir ara o olsa gönül rahatlığıyla indirirdin.

Evde kardeşimle tek kalıyorum susması için 1 saate yakın animasyon filmleri indiriyorum fakat indirdiğim site uptoboxa yönlendiriyor yönlendirirken de bir sürü reklam çıkıyor atladıktan sonra indiriyorum videoyu fakat içim rahat etmedi.

Eğer Youtube üzerinden indiriyorsan sana Video DownloadHelper öneririm (yasal sorumluluklar senin).
Ve evet bulaşabilir, içine gömülmüşse neden olmasın.

He anladım dışarıdaki sitelerden, oradan bulaşabilir adam gibi bir antivirüs kullan ve emin olmadığın şeyi indirme.
@RSBRS mesajı değiştirdim tekrar oku.
Ve link kısaltma servislerindeki reklamları diyorsan onlardan da bulaşabilir uBlock Origin kullan engelleyici olarak.
Ne indirdiğini bilmiyorum, nereden indirdiğini bilmiyorum yasal sorumluluk tamamen senin.

Olabilir ama benim sana önerim AVG secure browser veya Avast secure browser kullanırsan YouTube'ye gir orada indir butonu var ona tıklayıp indirebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı