MPG X570 Gaming Edge ve CX750 Sistem Uyumu

Zyswen

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, CX750 güç kaynağının aşağıdaki bileşenler ile uyumluluğunu öğrenmek istiyorum. (Pin bağlantıları vs.)

• MPG X570 Gaming Edge Wi-Fi Anakart
  • RX5700XT
  • Cooler Master ML240L Sıvı Soğutma

Merhaba arkadaşlar, CX750 güç kaynağının aşağıdaki bileşenler ile uyumluluğunu öğrenmek istiyorum. (Pin bağlantıları vs.)

• MPG X570 Gaming Edge Wi-Fi Anakart
  • RX5700XT
  • Cooler Master ML240L Sıvı Soğutma
ML240L Msi’ın kampanyasından alınacak herhalde. Yurtdışından aynı modeli getirteceğim, hediyeyi ben de alabilir miyim?

Uyumludur da, diğer bileşenlere bakınca üvey evlat gibi kalmış sanki 😀
Görevini yapsın yeter. 😀
Teşekkürler cevabınız için.
ML240L Msi’ın kampanyasından alınacak herhalde. Yurtdışından aynı modeli getirteceğim, hediyeyi ben de alabilir miyim?
MSI'ın anlaşmalı olduğu satıcılar olabilir, alacağınız yere sorun ki garanti olsun.

Hocam kusura bakma pin sayısı gözümden kaçmış da, anakartda 8+4 pin güç bağlantısı varken PSU'da 8 pin var işlemci için. Daha üst modellere bakman daha iyi olur. YouTube'da gezerken videoya denk geldim de uyandım. Gerçekten özür dilerim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam kusura bakma pin sayısı gözümden kaçmış da, anakartda 8+4 pin güç bağlantısı varken PSU'da 8 pin var işlemci için. Daha üst modellere bakman daha iyi olur. YouTube'da gezerken videoya denk geldim de uyandım. Gerçekten özür dilerim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ya da dönüştürücü kullanabilirsin.

Sorun yok hocam konuyu açmadan önce bakmıştım zaten emin olmak istedim.
Overclock yapmadıkça 8pin bağlantıyla kullanılabileceği söyleniyor, bu konu hakkında ne diyorsunuz?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı