R5 5600 Wraith Stealth ile MPK arasındaki fark nedir?

İkisi de fanlı biri kutulu biri kutusuz.
Al sat yapan veya "yakın zamanda işlemcimi değiştiririm" gibi bir düşünceniz yoksa kutusuz yani ucuz olanını alın. Veya kutu ile gösteriş merakınız yoksa :)

Edit: Ek olarak normalde MPK işlemciler tray yani kutusuz ve fansız olarak gelir. Tebilon ise ekstradan fan koyuyor. Yani her MPK fanlı olacak diye bir şey yok. Satıcının inisiyatifi.

İkisi de fanlı biri kutulu biri kutusuz.
Al sat yapan veya "yakın zamanda işlemcimi değiştiririm" gibi bir düşünceniz yoksa kutusuz yani ucuz olanını alın. Veya kutu ile gösteriş merakınız yoksa :)

Edit: Ek olarak normalde MPK işlemciler tray yani kutusuz ve fansız olarak gelir. Tebilon ise ekstradan fan koyuyor. Yani her MPK fanlı olacak diye bir şey yok. Satıcının inisiyatif
Ne yani ben şimdi 200 lira kazıklandımmı :( hocam bide şimdi benpchocası vga 3 aldım da anakart ım bu bios güncellemesi sıkıntı çıkarırmı işlemcim ryzen 5600

ASRock B450M-HDV R4.0​

Ne yani ben şimdi 200 lira kazıklandımmı :( hocam bide şimdi ben pchocası vga 3 aldım da anakart ım bu bios güncellemesi sıkıntı çıkarırmı işlemcim ryzen 5600

ASRock B450M-HDV R4.0​

Demek istediğinizi anlamadım. Dediğiniz sistem hazır değil mi? Eğer anakarta ilk kez işlemci takacaksanız 5600 muhtemelen görüntü vermeyebilir. BIOS güncellemesi gerekebilir.
Ayrıca 200tl için evet kutu aldınız ekstradan.

Demek istediğinizi anlamadım. Dediğiniz sistem hazır değil mi? Eğer anakarta ilk kez işlemci takacaksanız 5600 muhtemelen görüntü vermeyebilir. BIOS güncellemesi gerekebilir.
Ayrıca 200tl için evet kutu aldınız ekstradan.
yani açıkçası pc hazır herşey ilk kez oluyor peki görüntü alamassam nasıl güncelleyeceğim ki

yani açıkçası pc hazır herşey ilk kez oluyor peki görüntü alamassam nasıl güncelleyeceğim ki
Hocam sistem hazırsa BIOS güncellemesinden onlar sorumlu ki büyük bir ihtimal ile sorunsuz elinize ulaşır. BIOS güncellenmemiş ise de geri gönderirsiniz halledip geri yollarlar.
Kafaya takmanız gereken tek şey 277₺ daha verip kutulu almanız. Odanızın en güzel yerine koyarsınız kutuları. Güzel gözükür :)

Hocam sistem hazırsa BIOS güncellemesinden onlar sorumlu ki büyük bir ihtimal ile sorunsuz elinize ulaşır. BIOS güncellenmemiş ise de geri gönderirsiniz halledip geri yollarlar.
Kafaya takmanız gereken tek şey 277₺ daha verip kutulu almanız. Odanızın en güzel yerine koyarsınız kutuları. Güzel gözükür :)
hocam şuan kendime kızıyorum stok bitmesin diye hızlıca aldım bide sanırım bi hata daha yaptım ASRock B450M-HDV R4.0 anakart mı iyidir A520M-HVS mi

oh şükür bunda hata yapmamışım ama forumda birkaç kişinin ASRock B450M-HDV R4.0 anakartın öbür b450 anakartlara göre kötü olduğuydu
Doğru olabilir. Benim şahsen uygun fiyatlılar arasından öncelik vereceğim bir anakart değil. Ama hazır sistem olduğu için çok da bir seçenek yok. Hayırlı olsun diyelim. Güzel sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı