Mpow Air Pro İncelemesi

• Konuyu başlatan Quanic
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 143
  • Görüntüleme 19B
Hocam merhaba benim de geldi de çok memnun kaldım ama bu ayarlarda 7.1 i nasıl açıcam ve bu 7.1 ve ses kasma için en iyi ayar nasıl olur bilemedim anlatabilir misiniz
@Quanic internette de yazılımıyla ilgili bişey bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

Uygulamasini indirin hocam. Orada speakersa sağ tiklayin onlarca secenek cikacak. Ordan istediğiniz ayarı açarsiniz

Uygulamasini indirin hocam. Orada speakersa sağ tiklayin onlarca secenek cikacak. Ordan istediğiniz ayarı açarsiniz
İndirdim hocam da ayarlardan hangisinin 7.1 olduğunu anlayamadım ondan bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz diye sordum

Hocam mikrofonunun kalitesini örneklendirebilmek amacıyla hangi kulaklığa benzetebilirsiniz? İnternette hiçbir yerde mikrofonuyla ilgili bir bilgi bulamadım da. Şu an da HS35 kullanıyorum bundan iyidir diye düşünüyorum.

E900 Pro'ya yakın bir mikrofonu var. Cloud 2 den biraz daha iyi. Ancak ortam sesini çok alıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…