Mpow Air Pro nasıldır?

Bassları biracık fazla ancak pek problem oluşturmuyor benim için. Genel olarak iyi ya, açıkçası ne desem bilemedim :D Fury X kullanan biri daha detaylı yardımcı olabilir belki.
Hocam imzanızdaki geçerliyse siz pro modelini kullanmıyorsunuz. O model fury x ile tamamen aynı. Pro modelinde sürücüler yenilenmiş. Ses düzeyi artırılmış ve eq tune yapılmış. Üstelik menzili artırılmış ve padleri memory foam kullanılmış. Mikrofonun çipi değişmiş ve gürültü engellemeyi açıp kapama şansı sunulmuş kulaklık üzerinden. Suni deri kalitesi artmış ve genel olarak daha iyi deniyor.

@Quanic Air I kullandığımı yazmıştım. Yüksek ihtimal PRO daha iyi deneyim sağlayacaktır.
Pardon hocam benim hatam görmemişim. Rahatlık konusunda nasıl peki? Günde 10-15 saat takılması sorun oluşturur mu. En son G230 kullanırken 17 saat ardından kafam kanamıştı biraz. Baya oyulmuştu resmen. Satarken sordular dedim bilmiyorum sanırım aldığımda da vardı leke. Yine aynı şeyi yaşamak istemem :D

Gayet iyi, 7-8 saat sonra bir şeyler hissediyorum ancak alışılır :D
Hocam şimdi en üst standarttan düşeceğim ben buna. Void pro komfor bakımından en üstlerde tutulan bir kulaklık. 5 yıldır kullanıyorum ve kablosu gitti artık. Sürekli de cızırtı veriyor. Şimdi attan inip eşeğe binmek gibi olmasın da :)

Problem olmaz hocam, rahatlık bakımından gayet iyi bence. Ben de günde 10-15 saat bilgisayar kullanan biriyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı