Mpow Air SE alınır mı?

Bütçe
300
Kupon kardeşliği ile alabilirsiniz. Bir arkadaşım 180 TL'ye almıştı geçen. 😲
Hocam biraz konuyu dağıtmak olacak ama benim de gözüme kestirdiğim Mpow Air Pro modeli var kupon kardeşliğinden en yüksek ne kadar kupon alabiliyoruz? Benim parmak hızım en fazla 3400 e yetiyor ki davet ile 5400 yapıp 63 tl civarı bir indirim alabiliyorum. Ancak 120 TL yazıyor orda bu mümkün mü?

Hocam biraz konuyu dağıtmak olacak ama benim de gözüme kestirdiğim mpow Air Pro modeli var kupon kardeşliğinden en yüksek ne kadar kupon alabiliyoruz? Benim parmak hızım en fazla 3400'e yetiyor ki davet ile 5400 yapıp 63 TL civarı bir indirim alabiliyorum. Ancak 120 TL yazıyor orada bu mümkün mü?

Vallahi aynı şeyi bende düşündüm hatta 4 kişi oynanması gerekiyor diye anahesap+3 tane yan hesap açtım telefondan öyle oynuyacağım ama o basma olayını nasıl maksimum yapabilirim bilmiyorum.

Vallahi aynı şeyi bende düşündüm hatta 4 kişi oynanması gerekiyor diye anahesap+3 tane yan hesap açtım telefondan öyle oynuyacağım ama o basma olayını nasıl maksimum yapabilirim bilmiyorum.
Hocam ben maksimuma yakın tutuyorum. 3.nün sonlarında bile 3400 veriyor bana. Bir arkadaşım ben 2de kaldım 4100 aldım diyor. Biliyorsunuz kuponlar ilk puana göre hesaplanıyor. Sonradan davet ederek puan alıyorsunuz.

7 gündür bilfiil kullanıyorum kulaklığı. Kısacası çok memnunum. Uzun uzun anlatacak olursam ise durumlar şöyle,

Equalizer ayarı yaptıktan sonra çok iyi ses vermeye başladı, öncesinde sesleri biraz boğuk veriyordu ve bassları neredeyse hiç vermiyordu. Başka bir forum sitesinde bulduğum ayarları yapıp sonrasında kendi kulağıma göre bazı kısımlarıyla oynadım. Gayet memnunum ses konusunda şu anda. Arada arkadaşlarla Valorant filan giriyoruz, gayet güzel ses de kasılıyor. Oyun oynuyorsanız ve ses kasılıyor mu diye merak ediyorsanız diye belirtmek istedim bunu da.

Kulaklık genel olarak inanılmaz rahat. Kulaklığı uzun süreli kullanıyorum. Günde +5 saat kulağımda oluyor, herhangi bir ağrı vs. yapmadı henüz. Kulak pedleri inanılmaz yumuşak, yalnız kulağı birazcık sıcak tutuyor gibi geldi o pedler bana. Ancak henüz şikayetçi olunacak bir durum yaşamadım.

Mikrofon kalitesi için de arkadaşlarımın dediğine göre sesim karşı tarafa gayet iyi gidiyormuş. Herhangi bir dip ses vs. gelmiyormuş, bir önceki kulaklığımda alttan biraz ses de gidiyormuş ancak bunda yokmuş o. Ek olarak önceki kulaklığımda kulaklık sesini arttırdığımda bilgisayarda izlediğim videoların sesini karşı tarafa da iletiyordu mikrofon, bunda o da yok.

Malzeme kalitesi olarak fiyatının çok çok üstünde gibi geldi bana. Anker SoundCore Strike 1'e kıyasla çok daha sağlammış gibi bir hissiyatı var. Kulaklığın boyutunu ayarlama kısmı alüminyumdan yapılmış ki E900 Pro'yu tercih etme sebeplerinden birisiydi bu. Strike 1'deki gibi plastik olup da birkaç ay sonra kırılmasını bir daha yaşamak istemiyordum. O konuda gayet güven verdi bana. Üstelik kulaklık gayet hafif. Metal kısımları olduğu için biraz ağır olabilir diye düşünüyordum ancak aksine hafif çıktı.

Ben sipariş verdiğimde (22 Ocak'ta) kargo dahil 277 TL'ydi E900 Pro. Kuponlarla birlikte 215 TL'ye filan almıştım diye hatırlıyorum. Gümrük vergisi için de 24 TL ödedim. Toplam ~240 TL tuttu diyebiliriz. Bu parayı verip alabileceğim en kaliteli ürünün bu olduğunu düşünüyorum gerçekten de.
Rica etsem kulaklığa yaptığınız ayarları bizimle paylaşır mısınız?

Rica etsem kulaklığa yaptığınız ayarları bizimle paylaşır mısınız?
7 - 7 - 0 - 0 - 0 - -3 - -3 - 5 - 8 - 10 şeklinde yaptım Equalizer'dan ayarları. Kendinize göre değişiklik yapabilirsiniz siz.

resim_2021-03-24_011913.png

6 ay kadar Eksa E900 kullandım maalesef kablosunu kırdım ve ses alamamaya başladım. 2 hafta kadar önce Mpow Air SE modelini gözüme kestirdim ve sipariş geçtim. 2 gün önce elime geçti. Fiyatına göre gayet iyi bir kulaklık olduğunu söyleyebilirim.

Kablosu da örgülü ve kalın sıkıntı çıkaracak bir şeye benzemiyor. Ses kalitesi olarak Eksa E900'den daha iyi ve mikrofon kalitesi olarak da iyi. Tek sıkıntısı padleri biraz sert gibi geldi bana ama Eksa E900'ün süngerimsi hissinden daha kaliteli olduğu kesin.

Ama Eksa E900 Pro'dan iyi olduğunu düşünmüyorum. Eksa E900 Pro type c kablo girişli isteğe göre 3.5mm aux kablosu da takılabiliyor. Daha uzun ömürlü olacağını düşünüyorum. İyi bir tercih.

Mpow Air SE almayı düşünen varsa ve mikrofon kalitesini merak ediyorsa discord üzerinden yardımcı olabilirim.

Hocam Mpow Air SE driver var mı?

6 ay kadar Eksa E900 kullandım maalesef kablosunu kırdım ve ses alamamaya başladım. 2 hafta kadar önce Mpow Air SE modelini gözüme kestirdim ve sipariş geçtim. 2 gün önce elime geçti. Fiyatına göre gayet iyi bir kulaklık olduğunu söyleyebilirim.

Kablosu da örgülü ve kalın sıkıntı çıkaracak bir şeye benzemiyor. Ses kalitesi olarak Eksa E900'den daha iyi ve mikrofon kalitesi olarak da iyi. Tek sıkıntısı padleri biraz sert gibi geldi bana ama Eksa E900'ün süngerimsi hissinden daha kaliteli olduğu kesin.

Ama Eksa E900 Pro'dan iyi olduğunu düşünmüyorum. Eksa E900 Pro type c kablo girişli isteğe göre 3.5mm aux kablosu da takılabiliyor. Daha uzun ömürlü olacağını düşünüyorum. İyi bir tercih.

Mpow Air SE almayı düşünen varsa ve mikrofon kalitesini merak ediyorsa discord üzerinden yardımcı olabilirim.
370 TL'ye alınır mı MPOW Air SE Trendyol üzerinden alacağım.

Geri
Yukarı