Mpow Air vs Mpow Air Pro

O zaman ya bekleyeceğiz ya da alternatife yönelmek şart.

Ben 1 aydır bekliyorum 12 Nisan demişlerdi gelmemiş tekrar sordum cevap az önce geldi bilmiyorlarmış.

Önceden araştıran arkadaş bu şekilde olduğunu söylemiş şu an düz Air modelide mikrofonu çıkmayan versiyona geçip bağlantı ve ses kalite sorununu düzeltmiş sanırım tek farkı ekstra ses kartı oluyor.

MPOW Authorized Store'dan şöyle bir cevap aldım;

Dosya Ekleri

• download.png
    12,5 KB · Görüntüleme: 54
Mpow authorized Store'dan şöyle bir cevap aldım;

Herifler öyle bir anlatıyor ki ne dedikleri anlaşılmıyor ki aynısı mı değil mi mpow BH415 is mpow Air Pro it's mpow Air model ne, neyse Mpow'un official mağazasına sordum üretiyorlarmış şu an tarih vermedi ama umarım yakındır.

Dosya Ekleri

• resim_2021-05-07_155219.png
    4,9 KB · Görüntüleme: 41
Ben de anlamadım ama sanırım B415 koduna PRO diyor heralde Air modelinin yeni versiyonu ama dediğiniz gibi üretiliyorsa beklemek istiyorum ama kulaklıksız da olmuyor

Ben de anlamadım ama sanırım B415 koduna Pro diyor herhalde Air modelinin yeni versiyonu ama dediğiniz gibi üretiliyorsa beklemek istiyorum ama kulaklıksız da olmuyor

Mpow'un direkt kendisinden böyle bir yanıt aldım BH415 ile Pro'nun arasındaki tek fark 7.1 Surround'mış zaten sanal olduğundan dolayı Windows Sonic açarak yapabiliyoruz aynısı daha fazla beklemek istemediğimden ben sipariş edeceğim sanırım.

Dosya Ekleri

• resim_2021-05-08_160300.png
    8,1 KB · Görüntüleme: 37
7.1 bence de çok önemli değil, peki hangi linkten alıcaksınız ? Mpow Authorized Store en uygunu oluyor.

Ahaha evet hocam biraz öyle oldu AKS #2921

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…