Mpow Air vs Mpow Air Pro

O zaman ya bekleyeceğiz ya da alternatife yönelmek şart.

Ben 1 aydır bekliyorum 12 Nisan demişlerdi gelmemiş tekrar sordum cevap az önce geldi bilmiyorlarmış.

Hocam mpow Air Pro modelini ayın 16'sında sipariş verdim. İstanbula ulaştı ve gümrükte şu an kendisi. Tercih etme sebebim Pro'nun mikrofonunun çıkmayan versiyona geçip bağlantı ve ses gitmiyornun yenilenmiş ve sürücülerde birkaç küçük ayar yapılıp uygulaması geliştirilmiş haliymiş. Normalde Air modeli 70 dolar iken Air Pro 80 dolar. Ona rağmen arada 12 TL gibi bir fark var. Kargosu ucuz olduğu için ben High tech Store'dan aldım kendisini. 315TL'ye denk geldi. Gelir gelmez incelemesini yapacağım. Sanırım global çaptaki ilk incelemsi olacak modelin. Void Pro ve Cloud 2 ile biriber ve jabra move style Edition ile müziğini kıyaslayacağım.

Önceden araştıran arkadaş bu şekilde olduğunu söylemiş şu an düz Air modelide mikrofonu çıkmayan versiyona geçip bağlantı ve ses kalite sorununu düzeltmiş sanırım tek farkı ekstra ses kartı oluyor.

Ben 1 aydır bekliyorum 12 Nisan demişlerdi gelmemiş tekrar sordum cevap az önce geldi bilmiyorlarmış.

Önceden araştıran arkadaş bu şekilde olduğunu söylemiş şu an düz Air modelide mikrofonu çıkmayan versiyona geçip bağlantı ve ses kalite sorununu düzeltmiş sanırım tek farkı ekstra ses kartı oluyor.
MPOW Authorized Store'dan şöyle bir cevap aldım;

Dosya Ekleri

• download.png
    download.png
    12,5 KB · Görüntüleme: 53
Mpow authorized Store'dan şöyle bir cevap aldım;

Herifler öyle bir anlatıyor ki ne dedikleri anlaşılmıyor ki aynısı mı değil mi mpow BH415 is mpow Air Pro it's mpow Air model ne, neyse Mpow'un official mağazasına sordum üretiyorlarmış şu an tarih vermedi ama umarım yakındır.

Dosya Ekleri

• resim_2021-05-07_155219.png
    resim_2021-05-07_155219.png
    4,9 KB · Görüntüleme: 39
Herifler öyle bir anlatıyor ki ne dedikleri anlaşılmıyor ki aynısı mı değil mi mpow BH415 is mpow Air Pro it's mpow Air model ne, neyse Mpow'un official mağazasına sordum üretiyorlarmış şu an tarih vermedi ama umarım yakındır.
Ben de anlamadım ama sanırım B415 koduna PRO diyor heralde Air modelinin yeni versiyonu ama dediğiniz gibi üretiliyorsa beklemek istiyorum ama kulaklıksız da olmuyor :(

Ben de anlamadım ama sanırım B415 koduna Pro diyor herhalde Air modelinin yeni versiyonu ama dediğiniz gibi üretiliyorsa beklemek istiyorum ama kulaklıksız da olmuyor :(

Mpow'un direkt kendisinden böyle bir yanıt aldım BH415 ile Pro'nun arasındaki tek fark 7.1 Surround'mış zaten sanal olduğundan dolayı Windows Sonic açarak yapabiliyoruz aynısı daha fazla beklemek istemediğimden ben sipariş edeceğim sanırım.

Dosya Ekleri

• resim_2021-05-08_160300.png
    resim_2021-05-08_160300.png
    8,1 KB · Görüntüleme: 35
Mpow'un direkt kendisinden böyle bir yanıt aldım BH415 ile Pro'nun arasındaki tek fark 7.1 Surround'mış zaten sanal olduğundan dolayı Windows Sonic açarak yapabiliyoruz aynısı daha fazla beklemek istemediğimden ben sipariş edeceğim sanırım.
7.1 bence de çok önemli değil, peki hangi linkten alıcaksınız ? Mpow Authorized Store en uygunu oluyor.

Geri
Yukarı