Mr. Robot dizisi hakkındaki görüşleriniz ?

Ben izledim gerçekten beğendim, hele ki person of interest'in uzun süreli arasından sonra iyi gelecek gibi :)

Son düzenleyen: Moderatör:
--SPOİLER-- Güzel kurgulanmış bir dizi fakat başrolün DVD'lere çektiği sırları ve delete tuşuyla önemli dosyaları silmesi biraz entresan bence.

Person of İnterest kadar iyi olabilir devamında izleyicilerin vereceği bir karar gerçi ama pilot bölüm gayet iyiydi (n)(y)(n)

Çok beğendim, Kafa Ayarı'na saklıyordum muhabbetini ama hep saçmasapan şekillerde gösterirlerdi "hack" ya da siber güvenlik olaylarını. Burada yine yüzde yüz değil ama sunucuya restart atmak gibi mantıklı, temiz olaylar var :) Gerçekçi buldum ve yeni bölümünü heyecanla bekliyorum.

--SPOİLER-- Güzel kurgulanmış bir dizi fakat başrolün DVD'lere çektiği sırları ve delete tuşuyla önemli dosyaları silmesi biraz entresan bence.
Haklısınız ama DVD'de yazmasının amacı herhangi bir şekilde uzaktan erişilemez olması için veya eski bir tutkudan dolayı olabilir.
Bu arada dizinin 2. bölümü yayınlandı, 1080p sürümleri malum sitelere düştü. Altyazısıda çıktı.

Geri
Yukarı