Mr. Robot Tarzında Film Veya Dizi Önerisi

AnadoluFPS

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bir hafta önce Mr. Robot adlı diziye başladım. Dizi beni alıp götürdü. Resmen içinde kayboldum. :D Bu tür filmlere ve dizilere merak saldım. Hemde haddinden fazla. Bu türde film ve dizi önerilerinizi bekliyorum. :)

The Flash, Arrow, Breaking Bad, Game of Thrones ve her zaman gönlümün birincisi olan Leyla İle Mecnun

Bahsettiğiniz dizilerin konusu çok alakasız. Önceden Revolution dizisi vardı. Bir bakmanı tavsiye ederim. Doğrudan bağlantılı olmasa da teknoloji dizinin çok içinde konusu zaten dünyada elektriklerin gitmesi sonucu insanların teknolojiyi tekrar elde etme çabası diyebilirim.

Bahsettiğiniz dizilerin konusu çok alakasız. Önceden Revolution dizisi vardı. Bir bakmanı tavsiye ederim. Doğrudan bağlantılı olmasa da teknoloji dizinin çok içinde konusu zaten dünyada elektriklerin gitmesi sonucu insanların teknolojiyi tekrar elde etme çabası diyebilirim.
Genelde yabancı dizi izleyenler sonradan buralara doğru kaydığı için böyle bişey söyledim ama teknoloji istiyorsa Evrim filmini öneririm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı