MS | Beşiktaş 2- Lugano 3

Edeceğiz tabii ki, bize FETÖ muamelesi yapsın biz görmezden gelelim ne kadar güzel.
İnsanlar Türkiye voleybol ülkesidir dediğinde de sinirleniyorsundur sen. Birisi birisine fötücü dedi diye o adam fetöcü olmaz. Olması için kanıt lazım. Futbol gibi bir şeyde de neyine kanıt bulacak tartışılır. Anandan babandan çok takımını savunuyorsun yahu.

Beşiktaş gelen geçen'den tokat yiyor. Derbilerin sonuçları nasıl olacak onu merak ediyorum. Trabzon'dan bile 3 yiyen takım Fener'den Galatasaray'dan 4 yer 5 yer. Trabzon'u bıraktım köy takımı bildiğin karşıdaki. Şu an biz de çok iyi oynamıyoruz ama takım'da azim var Beşiktaş'ta hiç göremiyorum onu. Fenerliyim bu arada.

İnsanlar Türkiye voleybol ülkesidir dediğinde de sinirleniyorsundur sen. Birisi birisine fötücü dedi diye o adam fetöcü olmaz. Olması için kanıt lazım. Futbol gibi bir şeyde de neyine kanıt bulacak tartışılır.

1.si ben sinirleniyorum demedim aksine voleyboldaki başarılarımıza seviniyorum. 2.si olup olmaması önemli değil. Örnek verelim birisi sana çirkin bir iftira atıyor sen o iftira atan kişiyle konuşur musun? Veya onu sonra ki hayatında başarılar diler misin?

1.si ben sinirleniyorum demedim aksine voleyboldaki başarılarımıza seviniyorum. 2.si olup olmaması önemli değil. Örnek verelim birisi sana çirkin bir iftira atıyor sen o iftira atan kişiyle konuşur musun? Veya onu sonra ki hayatında başarılar diler misin?
Dilerim kardeşim. Bizimle sizin aramızdaki fark bu zaten. Neymiş Fransız takımı demiş. Ee. Dese ne olacak?

Tamam fenerbahçede kötü zamanlar geçirdi fakat beşiktaş tek bir dönemde bu kadar kötü olduysa sonraki sezon küme düşmemek için oynasın bence. Abu yetmez.

Geri
Yukarı