Başakşehir 3 - Beşiktaş 2

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Deniz Eymen Yaz

Hectopat
Daha fazla  
Kısaca maçı özetleyim: 5 gol olunca herkes o bayağı pozisyonlu maç geçti diye düşünebilirsiniz ama maç öyle bir maç değildi. 7 net pozisyondan 5 gol çıktı. Beşiktaş bir golü kaleci hatasıyla bir golüde (bana göre) hakem sayesinde attı. Vücuttan seken toplar avantaj sağladığı zaman penaltı oluyordu. Ama burada bir avantajın söz konusu olduğunu düşünmüyorum. Başakşehir galip geldi. Demekki Sergen Yalçın olmadan Beşiktaş iyi oynayamıyormuş. Başakşehir'in galibiyet orucu büyük maçlarda bozuluyor demiştim. Öylede oldu.

3-2 Başakşehir alır diyorum.

Tebrik ederim renktaş.

Artık şu 3 büyük olmasın. Her yıl aynı şey artık Anadolu takımları da bir çekidüzen versinler de veremiyorlar.

Her yıl dediğin daha 2 sene önce şampiyon olan Başakşehir :) ve geçen sene şampiyonluk zirvesinde uzun süre duran alanyaspor.

Kısaca maçı özetleyim: 5 gol olunca herkes o bayağı pozisyonlu maç geçti diye düşünebilirsiniz ama maç öyle bir maç değildi. 7 net pozisyondan 5 gol çıktı. Beşiktaş bir golü kaleci hatasıyla bir golüde (bana göre) hakem sayesinde attı. Vücuttan seken toplar avantaj sağladığı zaman penaltı oluyordu. Ama burada bir avantajın söz konusu olduğunu düşünmüyorum. Başakşehir galip geldi. Demekki Sergen Yalçın olmadan Beşiktaş iyi oynayamıyormuş. Başakşehir'in galibiyet orucu büyük maçlarda bozuluyor demiştim. Öylede oldu.

Tebrik ederim renktaş.

Öncelikle, teşekkür ederim dostum. Sergenin beyinsiz dediği kişiler, rakiplerine motive kaynağı oluyor.

Milli takımın beyni Emre Belözoğlu ise, milli takım beyinsizdir. - Sergen Yalçın

Her yıl dediğin daha 2 sene önce şampiyon olan Başakşehir :) ve geçen sene şampiyonluk zirvesinde uzun süre duran alanyaspor.
Ben Başakşehir'i kulüp olarak saymıyorum sayamıyorum ama evet oldular. Alanyaspor keşke şampiyon olsaydı ama dediğiniz gibi sadece uzun süre durmak ile yetin di umarız bu yıl yine aynısı olmaz.

Ben Başakşehir'i kulüp olarak saymıyorum sayamıyorum ama evet oldular. Alanyaspor keşke şampiyon olsaydı ama dediğiniz gibi sadece uzun süre durmak ile yetin di umarız bu yıl yine aynısı olmaz.

Anadolu kulüpleri şampiyon olabilir, ama böyle şampiyon olmasın.

1634324906789.png

Hocam hatırlattınız, içim bir kötü oldu be.

30 şuttan 1 tane daha girseydi maçı kazanıyorduk. Anonsu veren arkadaşada bir hayli gıcık olmuştum. Ondan sonraki sene Trabzon'dan bunun acısını çıkartmıştık en azından ona sevinebildim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı