MS | Göztepe SK 2-3 Galatasaray SK

Makaleler
19
Yer
Çankaya, Ankara
Nefesleri kesen maçta Galatasaray, rakibi Göztepe'yi penaltılarla 3-2 yendi.

⚽'3 Victor Nelsson (Göztepe SK 0-1 Galatasaray SK)
⚽'45+1 Cherif Ndiaye (Penaltı, Göztepe SK 1-1 Galatasaray SK)

İlk Yarı: Göztepe 1-1 Galatasaray

⚽'70 Cherif Ndiaye (Penaltı, Göztepe SK 2-1 Galatasaray SK)
⚽'87 Bafetimbi Gomis (Penaltı, Göztepe SK 2-2 Galatasaray SK)
⚽'90+9 Bafetimbi Gomis (Penaltı, Göztepe SK 2-3 Galatasaray SK)

Maç Sonucu: Göztepe 2-3 Galatasaray

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son 10 dakikada Galatasaray'ın baskısı çok iyiydi. Taylan kötüydü bu maç. Göztepe iyi ataklar buldu. İnaki Pena çok iyiydi bugün. Hakem çok iyi yönetti maçı. Galatasaray ve Göztepe'nin penaltıları, Galatasaray'ın iptal edilen penaltıları doğru kararlardı. Gomis'in sarı kart alması çok saçmaydı.

Son düzenleme:
Göztepe yenilmesine de bir gram üzülmedim, top yollandıktan sonra müdahele etmeleri ve acemice top kayıpları ile Galatasaray'a golleri kazandırdı. Penaltılar ve iptal edilenler doğru. Galatasaray daha istekliydi kümede kalmamak için, Göztepe acemi takım olduğunu oyuncuların beceriksizliği ile taraftar bile atladı oyuncularına saldırmak için vallaha bu yüzden bir gram üzülmedim. Galatasaray 2018 Nisan ayında 7 kişi kalan Trabzonspor'a kümeye demesinden onları da acımıyorum çeksinler isterdim ama Göztepe salata gibi oyunundan Galatasaray alır sizden 3 puanı söyledim ki aldı 3 puanı.

Nefesleri kesen maçta Galatasaray, rakibi Göztepe'yi penaltılarla 3-2 yendi.

⚽'3 Victor Nelsson (Göztepe SK 0-1 Galatasaray SK)
⚽'45+1 Cherif Ndiaye (Penaltı, Göztepe SK 1-1 Galatasaray SK)

İlk Yarı: Göztepe 1-1 Galatasaray

⚽'70 Cherif Ndiaye (Penaltı, Göztepe SK 2-1 Galatasaray SK)
⚽'87 Bafetimbi Gomis (Penaltı, Göztepe SK 2-2 Galatasaray SK)
⚽'90+9 Bafetimbi Gomis (Penaltı, Göztepe SK 2-3 Galatasaray SK)

Maç Sonucu: Göztepe 2-3 Galatasaray

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son 10 dakikada Galatasaray'ın baskısı çok iyiydi. Taylan kötüydü bu maç. Göztepe iyi ataklar buldu. İnaki Pena çok iyiydi bugün. Hakem çok iyi yönetti maçı. Galatasaray ve Göztepe'nin penaltıları, Galatasaray'ın iptal edilen penaltıları doğru kararlardı. Gomis'in sarı kart alması çok saçmaydı.
Hayatımda İrfan can kadar kuduruk bir kaleci görmedim

Geri
Yukarı