MS | Galatasaray SK 4-2 Çaykur Rizespor

Makaleler
19
Yer
Çankaya, Ankara
Galatasaray, ligde 19.olan Rizespor'u 4-2 yendi.

⚽'8 Gedson Fernandes (Galatasaray SK 0-1 Çaykur Rizespor)
⚽'40 Patrick van Aanholt (Galatasaray SK 1-1 Çaykur Rizespor)

İlk Yarı: Galatasaray 1-1 Çaykur Rizespor.

⚽'49 Tyler Boyd (Galatasaray SK 1-2 Çaykur Rizespor)
⚽❌'64 Bafetimbi Gomis (Kaçan Penaltı, Galatasaray SK 1-2 Çaykur Rizespor)
⚽'70 Ryan Babel (Galatasaray SK 2-2 Çaykur Rizespor)
⚽'87 Patrick van Aanholt (Galatasaray SK 3-2 Çaykur Rizespor)
🟥'90+3 Fabriciano Baiano (2.sarıdan kırmızı kart, Çaykur Rizespor)
⚽'90+8 Bafetimbi Gomis (Galatasaray SK 4-2 Çaykur Rizespor)

Maç Sonu: Galatasaray 4-2 Çaykur Rizespor.

1645987665296.png

Maç sonu değerlendirmem: Hakemler doğru karar verince Galatasaray da kazanabiliyormuş :). Rizespor'un pek pozisyonu yoktu. Gayet güzel oynadı Galatasaray. PvA'nın iki golü de güzel, 2.goldeki pas organizasyonu harikaydı. Galatasaray'ın 4.golünde Feghouli'nin asisti çok iyiydi, Gomis de güzel bitirdi. Gedson'un ve Boyd'un golleri de yine gayet iyiydi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle tartışmalı pozisyonlardan başlayayım: İlk pozisyonun bence penaltıyla alakası yoktu.
2. penaltı ise doğru karardı. Maçla ile ilgili konuşmak gerekirse klasik Rizespor-Galatasaray maçı yine olaysız bitmedi. Nedense son yıllarda Galatasaray-Rizespor maçları çok gollü geçiyor. Güzel goller izliyoruz yine bu maçlarda. Açıkçası son yıllardaki Galatasaray-Rizespor maçları şimdiki yıllarda oynanılan derbilerden daha gollü geçiyor. Güzel goller gördük açıkcası 3 tane ceza sahası dışarısından atılan gol var. Birde Gedson'un Galatasaray'a gol atması bir ayrı farklı oldu bildiğin Kroos'un golünü attı Gedson. Açıkcası güzel bir maç geçtiğini düşünüyorum.

Öncelikle tartışmalı pozisyonlardan başlayayım: İlk pozisyonun bence penaltıyla alakası yoktu.
2. penaltı ise doğru karardı. Maçla ile ilgili konuşmak gerekirse klasik Rizespor-Galatasaray maçı yine olaysız bitmedi. Nedense son yıllarda Galatasaray-Rizespor maçları çok gollü geçiyor. Güzel goller izliyoruz yine bu maçlarda. Açıkçası son yıllardaki Galatasaray-Rizespor maçları şimdiki yıllarda oynanılan derbilerden daha gollü geçiyor. Güzel goller gördük açıkcası 3 tane ceza sahası dışarısından atılan gol var. Birde Gedson'un Galatasaray'a gol atması bir ayrı farklı oldu bildiğin Kroos'un golünü attı Gedson. Açıkcası güzel bir maç geçtiğini düşünüyorum.
Hocam objektif yorumunuz için teşekkür ederim. Nelsson'un Yusuf'u düşürdüğü pozisyon penaltı mı sizce?

1645991206401.png

Ayrıca Baiano'nun kırmızı kartı sizce doğru muydu?

Biçtiler maçı. Bir maç da şikesiz olsun mübarek. İ
İlk Rize Gs maçı nı da şike ile kazandılar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dakika 1.30 A. Çakar 2 pozisyonun da penaltı olmadığını söylüyor.
Galatasaraylı Rasim de doğruluyor.
Bu maç adamlar hakem ile kazandı.
Şaşırdık mı tabi ki de şaşırmadık.
GS ye de yazık.
Koskoca takımsın şampiyonluk hesapları yapacağına küme düşmeyeyim diye şike hesabı yapıyorsun.
Açıkçası güzel bir maç geçtiğini düşünüyorum.

Güzel bir maç mı?
Yazık yazık adam rakibin eline vurdu diye bir sarı da yiyor ve oyundan atılıyor. Bir daha ki maç da oynayamayacak.

Onu geçtim Gedson u sakatlamak için ellerinden ne geliyorsa yaptılar.
1 maçta 12 faul Gedson'a.

Yazık yazık.

Son düzenleme:
Biçtiler maçı. Bir maç da şikesiz olsun mübarek. İ
İlk Rize GS maçı nı da şike ile kazandılar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dakika 1.30'a. Çakar 2 pozisyonun da penaltı olmadığını söylüyor.
Galatasaray'lı rasim de doğruluyor.
Bu maç adamlar hakem ile kazandı.
Şaşırdık mı tabii ki de şaşırmadık.
GS'ye de yazık.
Koskoca takımsın şampiyonluk hesapları yapacağına küme düşmeyeyim diye şike hesabı yapıyorsun.

Güzel bir maç mı?
Yazık yazık adam rakibin eline vurdu diye bir sarı da yiyor ve oyundan atılıyor. Bir daha ki maç da oynayamayacak.

Onu geçtim gedson u sakatlamak için ellerinden ne geliyorsa yaptılar.
1 maçta 12 faul Gedson'a.

Yazık yazık.
Hocam tamamda ben burada şike boyutuna girersem hep olay çıkıyor ondan sadece maçtaki futbolu değerlendirdim.😂😂😂

Hocam tamamda ben burada şike boyutuna girersem hep olay çıkıyor ondan sadece maçtaki futbolu değerlendirdim.😂😂😂
Portekizli orta sahaya karşılaşmada 12 faul yapıldı. Opta'nın verilerine göre, Gedson Fernandes, bu alanda istatistik tutulmaya başlandığı 2014/15 sezonundan bu yana bir Süper Lig maçında en fazla faule maruz kalan oyuncu oldu.

Kinle rin den adamı sakatlamaya çalıştılar.
Hocam objektif yorumunuz için teşekkür ederim. Nelsson'un Yusuf'u düşürdüğü pozisyon penaltı mı sizce?

Eki Görüntüle 1318215

Ayrıca Baiano'nun kırmızı kartı sizce doğru muydu?
Maçta eline vurdu diye sarı kart veriliyor bu pozisyon da bir şey yok deniliyor.
Penaltı verilmesi gerekiyordu.

Galatasaray, ligde 19.olan Rizespor'u 4-2 yendi.

⚽'8 Gedson Fernandes (Galatasaray SK 0-1 Çaykur Rizespor)
⚽'40 Patrick van Aanholt (Galatasaray SK 1-1 Çaykur Rizespor)

İlk Yarı: Galatasaray 1-1 Çaykur Rizespor.

⚽'49 Tyler Boyd (Galatasaray SK 1-2 Çaykur Rizespor)
⚽❌'64 Bafetimbi Gomis (Kaçan Penaltı, Galatasaray SK 1-2 Çaykur Rizespor)
⚽'70 Ryan Babel (Galatasaray SK 2-2 Çaykur Rizespor)
⚽'87 Patrick van Aanholt (Galatasaray SK 3-2 Çaykur Rizespor)
🟥'90+3 Fabriciano Baiano (2.sarıdan kırmızı kart, Çaykur Rizespor)
⚽'90+8 Bafetimbi Gomis (Galatasaray SK 4-2 Çaykur Rizespor)

Maç Sonu: Galatasaray 4-2 Çaykur Rizespor.

Eki Görüntüle 1318152

Maç sonu değerlendirmem: Hakemler doğru karar verince Galatasaray da kazanabiliyormuş :). Rizespor'un pek pozisyonu yoktu. Gayet güzel oynadı Galatasaray. PvA'nın iki golü de güzel, 2.goldeki pas organizasyonu harikaydı. Galatasaray'ın 4.golünde Feghouli'nin asisti çok iyiydi, Gomis de güzel bitirdi. Gedson'un ve Boyd'un golleri de yine gayet iyiydi.
Van aanholt 2.golünü Messi gibi atmıştı o neydi öyle Messi bile o pozisyonda zor atar o golü

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı