Msata Ssd Sonrası Windows 8 Kurma

technohak

Hectopat
Arkadaşlar Msi Ge 60'ıma alacağım Msata ssd sonrasında sistemi nasıl tekrardan kuracağım.Ürünüm lisanslı W8 olarak geldi ve hdd içinde recovery dosyaları mevcut f3 tuşuyla recovery yapabiliyorum fakat ssd sonrası sistemi sıfırdan ssd ye kurma konusunda yardıma ihtiyacım var.

İstersen hard diski söküp SSD tak. Recovery'yi kaybetmek istemiyorsan da çözümü var. Casper 7 adlı program ile HDD'nin birebir kopyasını yeni aldığın SSD'ye atabilirsin.

Hard diski söküp 2,5 "ssd takmanın birçok dezavantajı var ilk olarak dvd sürücüden mahrum kalıyorum, sürücü yerine bir aparat takarak notebook un orjinalliğide bozuluyor. Msi bana msata slotu sunmuş bunu değerlendirmek adına msata ssd istiyorum ancak ssd yi taktıktan sonra sistemi nasıl ona kuracağım konusunda yardıma ihtiyacım var.

- - - Güncellendi - - -

MSata ssd'yi nerelerden alabilirim ?
http://www.exa.com.tr/kingston/sabit_diskler_kategorisinde/kingston_120-327-20349.html

Ben bunu düşünüyorum fiyat olarak diğerlerine oranla baya uygun.

Arkadaşlar Msi Ge 60'ıma alacağım Msata ssd sonrasında sistemi nasıl tekrardan kuracağım.Ürünüm lisanslı W8 olarak geldi ve hdd içinde recovery dosyaları mevcut f3 tuşuyla recovery yapabiliyorum fakat ssd sonrası sistemi sıfırdan ssd ye kurma konusunda yardıma ihtiyacım var.
Windows 8'i SSD'ye kurmaları gerekmiyor muydu?
Bende GE60'ın yeni modelini almayı düşünüyorum böyle saçmalık mı olur bu konuda bilgisi olan arkadaşlar beni bilgilendirirse sevinirim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı