Windows 8 Pro Kurma Hatası

sercan123

Hectopat
Merhaba arkadaşlar;

Windows 7 Ultimate olan işletim sistemime ilk önce Windows 7 CD'si ile format attım. Sonra Windows 8 Pro kurmak istediğimde bu hata ile karşılaştım. Dosyayı başka bir siteden indirmiştim. Buradaki indirme bağlantılarından indiremiyorum. Update 1'i denedim. Ama sitesi bir türlü açılmıyor. Bekleyin işareti çıkıyor. Fakat indirme bağlantısı gelmiyor. Bir de Microsoft'un kolay kurulum programı varmış. Onu yüklediğimde ise "Windows 8 şu anda kullanılamıyor. Üzgünüz. Windows 8 Bulundugunuz ülkede / bölgede çevrimiçi satın alınamıyor" Hatasını veriyor. Windows 8.1 torrent linkini bulamadım. Torrent'ten daha hızlı iniyor. Torrent'ten başka daha hızlı indirebileceğim bir link verebilir misiniz ?

Gbz7ar.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yükseltme seçeneğini seçtiniz sanırım. Fakat yükseltme için sistem dillerinin ve bitlerinin aynı olması lazım. O yüzden "Özel" seçeneğini seçin ve tamamen Windows 8 yükleyin. Henüz Windows 8 kurmadıysanız yedeğinizi almayı unutmayın.

Cevabınız için Teşekkür ederim.
Özel seçeneğini seçicektim fakat D: Diskinde Yedek dosyalarım var . Hard Diskime kaydedemiyorum.Özel seçeneğinde D: Diski silinebilir mi ?

Sabit diskinizi D ve C olarak ayırdıysanız ve Windows 7' yi C bölümüne kurduysanız formatlarken C bölümünü biçimlendirin. Bu şekilde C kesimi Windows 8 kurulumuna hazır hale gelecektir. Technopat'ın Youtube kanalında ilgili bir çok video var. Masaüstünüzde önemli dosyalar varsa onları yedekleyin. Çünkü masaüstündeki dosyalar C bölümünde yer almakta. Bu arada yazını tam olarak okumamışım. Windows 8.1'i buradan indirebilirsin OneDrive'ne kaydet ve torrent gibi insin.

Teşekkür Ederim. Windows 7 de D: Diskine o işlemi yapmıştım. Windows 8 de farklıdır diye düşünüyordum hemen yapıyorum sağolun .

Windows 8 Pro yu rahatlıkla kurdum teşekkür ederim Sorun çözüldü

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı