MSFS 2020 sildim yerim geri gelmedi

kjwn

Centipat
Daha fazla  
Az önce MSFS 2020 indirdim Game Pass üzerinden. 2 GB'lık yüklemeyi yaptı. Oyunu açtım bana bir hata verdi safe mod normal mod diye. Ne yaparsam yapayım ileri gidemedim. Bende sil yükle yapmaya karar verdim. İndirmeden önce SSD de 240GB yer vardı yükledim sildim 144 var şu anda ve geri yükleyemiyorum. Nasıl düzeltebilirim?

2 GB uygulamayı yüklüyor. Oyunu indirmek içinse uygulama içinde indirme yapıyor. Normal mod seçerek devam edebilirsin. Sorun yok.

Normal moduda seçtim safe modu da seçtim fakat MSFS yazılı bir yer gelip oyundan attı bende o yüzden oyunu sildim yerimi vermedi geri.

Normal moduda seçtim safe modu da seçtim fakat MSFS yazılı bir yer gelip oyundan attı bende o yüzden oyunu sildim yerimi vermedi geri.

Hocam aynı sorun bende de var. Akşamdan indirmeye koyuldum. Ertesi sabah 60GB indirmiş ve C diskine indirmiş sonra ayarları kurcaladım. Keşke ellesemeydim. Zaten SSD 128 GB 2 GB kaldı. Yerimi geri alamıyorum kaldı öyle.

Aynen öyle şimdi sırf onun için format attım. Bu sefer de safe mode kısmını geçemıiyorum yardımcı olabilecek var mı? İki seçenekten birisini seçtiğim anda azııck bekleyip oyundan atıyor. Görsel ektedir. Şimdiden teşekkürler.

1692974680052.png

Geri
Yukarı