Çözüldü Rezerve simgesi ile gelen güncellemeyi sildim tekrar yüklemeyi deneyince simge gelmedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nasıl nereden? Format atmayı da öğretecek değilim heralde. Sosyalde tonlarca konu açıldı rehber yapıldı. RTM çıkınca indirirsin yaparsın rehberlere bakıp.

Format atmayı biliyorum. Temiz kurulumu anlamadım sadece, bana konu açılan bir yerin linkini atarmısın oradan bir bakayım.

Format atmayı bilmiyorsun o zaman. Format atarken sistem olan diski silip yeni bölüm oluşturup oraya kurmaya deniyor.

2012 yılında almış olduğum Casper cn tkı 820c marka laptobumun orijinal format cd'si var. O cd'den yeni bilgisayarıma format atsam Win 10 rezervi gelir mi?

Ama 2012 yılında aldığım notebook bilgisayarım aldıktan 1 yıl sonra çalınmıştı. Onda da orijinal Win 8 yüklüydü, şimdi ben çalınan bilgisayarın cd'siyle format atsam cd'nin lisansı iptal mi olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
2012 yılında almış olduğum Casper cn tkı 820c marka laptobumun orijinal format cd'si var. O cd'den yeni bilgisayarıma format atsam Win 10 rezervi gelir mi?
Verilen DVD OEM'dir yani farklı sisteme yüklendiğinde lisansız yüklenir. Haliyle rezerve gelmez.
Ama 2012 yılında aldığım notebook bilgisayarım aldıktan 1 yıl sonra çalınmıştı.
Çalınan nedir?
Onda da orijinal Win 8 yüklüydü, şimdi ben çalınan bilgisayarın cd'siyle format atsam cd'nin lisansı iptal mi olur?
Laptop çalındı ve elinde DVD varsa oda 1. satırda söylediğin duruma düşer. OEM olduklarından kendi cihazlarında durum geçerli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı