MSI 100R RGB kasa için anakart önerisi

DemirMuroo

Centipat
Daha fazla  
İyi tecnolar size, bende başlıkta yazdığım kasa var aklımda ASUS ROG STRIX B550-F Gaming modeli var ama aklıma takılan USB'lerin üstündeki soğutucu blok egzoz fanından dolayı olmayacak gibime geliyor, sizce yanılıyor muyum?

Anakart öneriniz varsa o segmentte önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi tecnolar size, bende başlıkta yazdığım kasa var aklımda ASUS ROG STRIX B550-F Gaming modeli var ama aklıma takılan USB'lerin üstündeki soğutucu blok egzoz fanından dolayı olmayacak gibime geliyor, sizce yanılıyor muyum?

Anakart öneriniz varsa o segmentte önerebilir misiniz?

Sığar sıkıntı olmaz standart zaten.Bu çok güzel. Güç dağıtımı, port sayısı ve çeşidi, kalite bakımından mükemmel bir anakart. Ayrıca ARGB'yi MSI Center üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Sığar sıkıntı olmaz standart zaten.Bu çok güzel. Güç dağıtımı, port sayısı ve çeşidi, kalite bakımından mükemmel bir anakart. Ayrıca ARGB'yi MSI Center üzerinden kontrol edebilirsiniz.
Sizden ricam bu anakart in Gaming modeli ile WİFİ Olanla arasında ne fark var ? (Benim dediğim Asus modeli söylüyorum.) Kötü mü MSI dan?

Sizden ricam bu anakart in Gaming modeli ile Wi-Fi olanla arasında ne fark var? (benim dediğim ASUS modeli söylüyorum.) Kötü mü MSI'dan?

Wi-Fi olanının dahili Wi-Fi'si var. Böylece kablosuz internete bağlanabilirsiniz. Ama genelde masaüstünde Wi-Fi kullanılmaz. Gaming olmayanını bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı