Msi 1070 - 27inc 2K Monitör Önerisi

berkekolik

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Buradaki araştırmalarım sonucu 27 inc için 1080p önerilmemiş. Bundan dolayı 2K monitör bakıyorum.
Sistemim buradaki 1070 sistem toplama ile aynı:
Msi GTX 1070 DDR5 8GB
Z170A
...

Araştırırken bütçeme uygun bu monitörü buldum sizce nasıl? Bu fiyatlarda başka da önerebilirsiniz 27inc lütfen.
ASUS 27" MG278Q 1ms 144Hz 2K HDMI+DP FreeSync Gaming Monitör

Teşekkürler.

24" üstü panellerde fullhd çözünürlük, piksellenme etkisi oluşturuyor. Bu yüzden tavsiye edilmiyor.
Seçmiş olduğunuz model gayet güzel fakat GPU olarak NVIDIA chipsetli bir sistem kurduğunuz için FREESYNC değil de G-SYNC'li modellere bakmanız daha faydalı olur.
Fiyat olarak biraz daha yukarılara çıkmanız gerekecek ama bence verdiğiniz paraya değer...

24" üstü panellerde fullhd çözünürlük, piksellenme etkisi oluşturuyor. Bu yüzden tavsiye edilmiyor.
Seçmiş olduğunuz model gayet güzel fakat GPU olarak NVIDIA chipsetli bir sistem kurduğunuz için FREESYNC değil de G-SYNC'li modellere bakmanız daha faydalı olur.
Fiyat olarak biraz daha yukarılara çıkmanız gerekecek ama bence verdiğiniz paraya değer...

Teşekkür ederim öneri için, fakat bunu alsam her hangi bir sorun ile karşılaşır mıyım? Malesef bütçemi daha fazla aşamıyorum. Ayrıca 1070 Technopat sistem toplamada bu NVIDIA için Free-sync monitör almıştı bende buna güvenerek almaya karar verdim aslında bunu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı