MSI 1660 Ti Armor OC vs MSI 1660 Ti Ventus XS OC

Bence indirim flan bekleyip MSI GTX 1660Tİ Gaming X modelini al.
OC frekansı diğer modellerde 1800-1830-1860 Flan ama Gaming X modelinde 1875 ayrıca daha güzel ve RGB bir ekran kartı. Geçenlerde Vatan'da KDV indirim ile 2100 TL flandı galiba.
O fiyata bulursanız haber verin havada kaparım ben :D.

401421

Armor modeli bana çok şekilsiz geliyor hem önden hem arkadan :) Yakın fiyata yakalayıp bence Gaming X modelini almanı öneririm. Sanki malzemeden çalmışlar arka plakayı bile yarıda kesmişler :) Öndeki fanlarıda 4-5 yıl önceki fanlar gibi geliyor.
401422

Arkadaşlar zaten düşüncemde sizin gibi KDV indirimini beklemekti.Sadece tercih konusunda kararsız kalmıştım.Bir ay içinde KDV indirimlerini takipte olacağım.KDV indirimine denk gelirsem eğer Gaming modelini almayı planlıyorum.
Gaming modellerinden hangisini tercih etmeliyim sizce?
Zaman ayırıp yorumda bulunan herkese teşekkür ediyorum.Hepinizin bayramı mübarek olsun.

Son düzenleme:
armor modeli şuan hb de 1861tl ye satılıyor fiyat bana cazip geldi ne dersiniz
Ekran kartı ihtiyacın varsa ve bütçende el veriyorsa kaçırma bence. KDV indirim gelse max yüzde 18 geliyor ve genede 2000 TL altına düşmüyordu 1660 Tİ modelleri MSİ ekstra yüzde 20-25 indirim yapmış ve 1861 TL gayet uygun bence.
RTX 2060 modelide 2150 TL flandı ama o ürün tükendi galiba.
Rx 590 modelide güzel indirim almış. İndirim bitmeden al bence hangisi içine sinerse.

50tl de visa indirimi ile 1811tl ye aldım msi 1660ti armor hayırlısı bakalım 😀
aslında yeni çıkacak ekran kartlarını da bekliyordum ama bu fiyatlara değilde daha yüksek fiyatlara çıkacaklar galiba, yeni kartlar çıksa bile şuan piyasadaki kartlar bir daha bu fiyatlara düşer mi bilmem @ÖzkanK

50tl de visa indirimi ile 1811tl ye aldım msi 1660ti armor hayırlısı bakalım 😀
aslında yeni çıkacak ekran kartlarını da bekliyordum ama bu fiyatlara değilde daha yüksek fiyatlara çıkacaklar galiba, yeni kartlar çıksa bile şuan piyasadaki kartlar bir daha bu fiyatlara düşer mi bilmem
Hayırlı olsun. Sabah stok bitmeden alsan 1660 Tİ Gaming X modelide gayet uygundu 1990 TL flandı.
Yeni ekran kartları çıktığı ilk 3 ay hayatta Türkiye şartlarında uygun fiyat olmaz. 3 Ay sonra uygun olur dediğimde arada bir KDV veya kampanya indirimi alıp 200-300 TL ucuzlar işte stok bazlı.

Hayırlı olsun. Sabah stok bitmeden alsan 1660 Tİ Gaming X modelide gayet uygundu 1990 TL flandı.
Yeni ekran kartları çıktığı ilk 3 ay hayatta Türkiye şartlarında uygun fiyat olmaz. 3 Ay sonra uygun olur dediğimde arada bir KDV veya kampanya indirimi alıp 200-300 TL ucuzlar işte stok bazlı.
Ne 3 ayı ne 6 ayı kardeşim. Lanet olmasın. 1800 e satılan 1660ti kartlar şimdi 2500 TL. Nasıl alacağız? KDV indirimi de olsa 2300 den aşağı düşmez. Her yol yine amd ye çeviriliyor bu yüzden. Nvidia neden yapıyor bunu anlamıyorum. Rx 590 1400 tl ama gtx 1660 ti 2500 TL

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı