MSI 1660S Gaming X vs Gigabyte 1660S Gaming OC

Bloody111

Decapat
Herkese iyi günler, ilk olarak şu iki kart arasından hangisi daha iyi?

Bir de Gigabyte'ın 3 fanlı kartı da çok iyi ancak sizce bu üsttekilerden birini mi almalıyım yoksa bu kartı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
@helvaci ikinci dediğiniz MSI 1660 Super olan mı? Yani burada şeyi sormak istiyorum internette araştırdığım kadar 1660 Super serisinde en iyi iki kart Gigabyte'ın 3 fanlı ve MSI super Gaming X modeli. Ancak MSI'ın hem super hem X olan serisi çok pahalı ama X olmayan super versiyonu 1950 TL demek istediğim MSI 1660 Super (X) olmayan versiyonunu mu almalıyım yoksa Gigabyte 3 fanlı olanı mı? Veyahut bekleyip MSI 1660 Super Gaming X uygun fiyata düşünce onu mu almalıyım?

Evet MSI 1660 Super Gaming olanı alırdım. Gigabyte kartın soğutma performansı hakkında bilgim yok. Gaming X modelinin fiyatlarında düşüş olur mu veya kısa süreli kampanya indirimi yapılır mı bilmiyorum.

Gaming X modelinin 2000 TL civarı indirime girmesini beklemelisin bence. Bende onu bekliyorum, şu anki kartım iade aşamasında.

@helvaci anladım peki son olarak MSI 1660 Super Gaming ile MSI 1660 Super Gaming X arasındaki performans gözle görülür mü? Yani X almaya değer mi sizce?

Gözle görülür bir fark olmaz. 50-100 TL bir fark varsa arada X olsun, 100 lira fazla olsun diyerek alınabilir. Fark fazlaysa hiç değmez.

Herkese yorumları için teşekkürler.

@MzBag dostum ekstra şeyi sorucaktım ben de işlemci aldım Ryzen 5 3600 ancak senden gördüm şimdi 3600X almışsın alırken hiç araştırdın mı? 3600 ve 3600X arasındaki fark çok fazla var mı X'mi tercih etmeliydim yoksa çok bir fark olmaz mı? Aynı zamanda ileri tarihler için diyorum yani bundan 3 sene sonra hangisi daha uzun güncel kalır yoksa hemen hemen aynı süre mi giderler?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı