MSI 2070 Super Gaming X Trio FPS düşmesi

Bende ki sıkıntı da işlemcinin iki oyunda ki farklı değerlerinde gözüküyor. Ekran kartım besleniyor fakat işlemci değerlerim çok düşük bunun sebebi nedir?
Bende ki sıkıntı da işlemcinin iki oyunda ki farklı değerlerinde gözüküyor. Ekran kartım besleniyor fakat işlemci değerlerim çok düşük bunun sebebi nedir?
Görseller Witcher 3 ve Deus Ex'den. Bütün ayarlar çekebileceğim en yüksekte zaten. Darboğaz falanda gözükmüyor. Biliyorum Deus Ex pek optimize bir oyun değil ama youtube becnhmarklarında değerler çok farklı ve bu kart ile %100 kullanımda 30 fps almak imkansız. Sorun ne olabilir?

Dosya Ekleri

• IMG_20201208_181139.jpg
    IMG_20201208_181139.jpg
    111,3 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_20201208_180841.jpg
    IMG_20201208_180841.jpg
    131,1 KB · Görüntüleme: 29
Ben dedim de pek oralı olmadı.

Üstat işteydim tüm mesajları okuyamadım. Şimdi inceliyorum deneyeceğim hepsini tek tek.
Ekran kartı 1080P'de uyumlu çalışmaz ki o işlemci ile. Ayar yükseltin.

Üstat daha önce de bahsettiğim gibi Ultra ayarlarda da denedim FPS Benchmark testlerine baktığımda çok alakasız. Bir de bu sistem ile Ultra'da bile 100FPS altına düşmemesi gerekmez mi?

Üstat işteydim tüm mesajları okuyamadım. Şimdi inceliyorum deneyeceğim hepsini tek tek.

Üstat daha önce de bahsettiğim gibi Ultra ayarlarda da denedim FPS Benchmark testlerine baktığımda çok alakasız. Bir de bu sistem ile Ultra'da bile 100FPS altına düşmemesi gerekmez mi?
Hocam önceki mesajlarda belirttiğim Deus Ex fps sorununu hallettim ben. Ayarlardan MSAA ayarını kıstım sizde bakın isterseniz

Geri
Yukarı