MSI 23.6" Optix MAG241C alınmalı mı?

Küçük bir Youtube kanalı kutu açılış videosu yapmıştı ancak bir adet ölü piksel çıkınca incelemeyi tam bitirmemişti. Bugün konuştum kendisiyle, garantiden 27" olanını göndermişler, eksra ücret de talep etmemişler. Yeni ürünün videosunu çekeceğim demişti. Bir iki güne yayınlarsa buradan paylaşırım linki.
paylaşırsanız çok sevinirim :)
ölüpixel her monitörde çıkabiliyor bende çıkmadı lcg24FG olan var bendede 23.5 curved olan o kısmet işi al keyfine bak bu paraya en iyi panele sahip monitör msi viasonci falan hiç bulaşma derim incelemeye gerek duyma e-spor oyuncusuyum Pubg dota2 kesinlikle güzel çok büyük monitör de tavsiye etmem bu ideal boyutlarda (incelemesi olmayan dediğinin bir tek monitör standı farklı diye biliyorum bu stand daha stabil bana göre o diğeri ileride bozulabilir )
çok teşekkürler evet dediğiniz gibi benim alıcağım standlı'nın videosu yok ama @Tonyukuk linkini atıcakmış oradan izleyeceğim :) iyi günler dilerim

Küçük bir Youtube kanalı kutu açılış videosu yapmıştı ancak bir adet ölü piksel çıkınca incelemeyi tam bitirmemişti. Bugün konuştum kendisiyle, garantiden 27" olanını göndermişler, eksra ücret de talep etmemişler. Yeni ürünün videosunu çekeceğim demişti. Bir iki güne yayınlarsa buradan paylaşırım linki.
merhaba video yayınlandı mı bi bakarmısınız rica etsem :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı