MSI 2412F iyi mi?

Bütçe
5000

Montyxss

Picopat
Monitör
MSI 2412F
Son düzenleyen: Moderatör:
1ms GTG gerçekten öyle mi?
Degil.

Monitore ait inceleme yok, bu sebeple alinabilirligiyle alakali yorum yapmak dogru olmaz. Incelemesi olan kaliteli modellere yonelmekte fayda var, ornegin Lenovo R25i-30.

Monitör zaten çekilişten çıktı. Genel olarak monitör iş görür mü diye sormak için açmıştım konuyu aslında.
Ben satin alacaksin sandim. Konuda cekilisten ciktigini belirtmemistin. Nerede beles oraya yerles, cok dusunmeye gerek yok kullan gec. Hatta monitor elindeyse foruma katki amacli servis menusune girip panel numarasini soylersen fikir sahibi olabiliriz.

Sisteminiz 2K oyanatabiliyorsa ikisini de satıp 2K ya geçmeyi de düşünebilirsiniz bence.
2K oynattıracak bir sistem değil hocam ona gerek yok.

Ben satin alacaksin sandim. Konuda cekilisten ciktigini belirtmemistin. Nerede beles oraya yerles, cok dusunmeye gerek yok kullan gec. Hatta monitor elindeyse foruma katki amacli servis menusune girip panel numarasini soylersen fikir sahibi olabiliriz.
Henüz elimde değil hocam gelince satmazsam yaparım.

Ayrıca bir şey daha sormak istiyorum. Şu anki monitörümün adı Acer XV272 olması lazım 144Hz 27" bir monitör. Fakat ikisi fazla gelebilir o yüzden birini satıp sistem alacağım paraya destek sağlayabilirim. Sizce hangisini satmak daha mantıklı ya da hangisi daha çok para eder.

Geri
Yukarı