MSI 27" G272QPF monitörde ışık sızması

EsktWekts

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık bir iki hafta önce aldığım monitörde ışık sızması var. Normal derecede mi? (ortadaki nokta videodan kaynaklı)

Monitör modeli:https://amzn.eu/d/ilLxXio

Dosya Ekleri

• 5307ADE3-0C69-4D6A-8A41-76BF189B24A1.jpeg
    5307ADE3-0C69-4D6A-8A41-76BF189B24A1.jpeg
    15,4 KB · Görüntüleme: 23
Şimdi hocam şöyle diyeyim ben bu konuyu kafaya taktım psikolojim bozuk benim bundan dolayı oraya baktığımda takıntı ediyorum bunu kendime ne kadar takma kafana desemde olmuyor bundan dolayı dediğim gibi 21.00 da buraya atacağım pek anlamam monitör işlerinden belki aranızdan birisi yardım edebilir diye açtım zaten.

Deneyeceğim.

Merhaba dediklerinizi uyguladım aynı sonuç flash ile çekmeye çalıştığımda ise ekran çok parladı ve görülmedi benden ekranın beyaz olarak istemiştiniz şimdi atacağım soldan baktığımda ekran tamamen beyaz oluyor beyaz oluyor dediğim yani ışık sızması her yerdeymiş gibi görünüyor görüntüleri koyuyorum @CS Relboron @AhmetKonyaspor
Bana kalırsa görüntüler normal hocam kamerayla çekili olduğu halde konuşuyorum. Normal ekrana siz baktığınızda siyah ekrandayken resim çektiğiniz gibi gözükmüyordur diye düşünüyorum. Bunlara hiç rastlamadığınız bir IPS monitöre denk gelemezsiniz çok çok iyi bir ürün olmadığı sürece.

Şimdi hocam şöyle diyeyim ben bu konuyu kafaya taktım psikolojim bozuk benim bundan dolayı oraya baktığımda takıntı ediyorum bunu kendime ne kadar takma kafana desemde olmuyor bundan dolayı dediğim gibi 21.00 da buraya atacağım pek anlamam monitör işlerinden belki aranızdan birisi yardım edebilir diye açtım zaten.

Deneyeceğim.

Merhaba dediklerinizi uyguladım aynı sonuç flash ile çekmeye çalıştığımda ise ekran çok parladı ve görülmedi benden ekranın beyaz olarak istemiştiniz şimdi atacağım soldan baktığımda ekran tamamen beyaz oluyor beyaz oluyor dediğim yani ışık sızması her yerdeymiş gibi görünüyor görüntüleri koyuyorum @CS Relboron @AhmetKonyaspor
Normal bence panelde bulutlanma yok.

Geri
Yukarı