MSI 27" G274qpf E2 alınır mı?

Hocam bu ürünü satın aldım ve bugün elime ulaştı. Ürün genel olarak güzel fakat çok yüksek ihtimalle ölü pikselli olarak gelecek. Birde response time: fastest moduna alınca monitör kullanılamayacak kadar görüntü bozuluyor. Fast modunda sorun yok.

Hocam bu ürünü satın aldım ve bugün elime ulaştı. Ürün genel olarak güzel fakat çok yüksek ihtimalle ölü pikselli olarak gelecek. Bir de response time: Fastest moduna alınca monitör kullanılamayacak kadar görüntü bozuluyor. Fast modunda sorun yok.

Bende aldım da biraz değişik gözüküyor açıkçası iade etsem mi?

Fastest açtığımda monitör kullanılmayacak kadar kötü oluyor. Fast modunda gecikme yükseliyor. 1 ms GtG diye aldım ürünü fakat 1ms kullanamıyorum.

Bir de ben deneyim o dediğiniz modu şimdi test edeyim haber edeyim belki genel sorunsa bende iade çakıcam o kadar para vermişiz sonuçta.

Fastest açtığımda monitör kullanılmayacak kadar kötü oluyor. Fast modunda gecikme yükseliyor. 1 ms GtG diye aldım ürünü fakat 1ms kullanamıyorum.
Orayı nereden açacağız?

Son düzenleme:
Benim önce ki monitörümde de bu şekildeydi. Fastest yapınca bozuluyordu. Fakat anlamadığım nokta görüntü bozulduktan sonra fastest modu olması bir anlam ifade etmiyor ki. Bozulmayan monitör var mı onuda merak ediyorum

Geri
Yukarı