MSI 27" Optix G27CQ4P vs TUF VG27WQ1B

mistarin

Kilopat

hasuna

Decapat

G27CQ4 kullanıcısıyım. P ile aradında ayarlanılabilir stand dışında bir fark yok. FPS tarzı oyunlar için önermem ghosting berbat seviyede. Renk doğruluğu bana gayet güzel geldi IPS seviyesine yakın. Maalesef az da olsa Curved olduğu için bulutlanmalar mevcut. Ben forum tavsiyesi ile aldım ama pişmanım. Zamanında bunu alacaktım.ViewSonic VX3258-2KPC-mhd Monitör Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

KS
KS
M

mistarin

Kilopat
hocam bu nasıl siz kullanıyormusunz deneyimleriniz nedir paylaşırmısınz MSI almama konusunda anlaşalım ghosting olayını sanırım bende duymuştum tekrar hatırladıgım iyi oldu

teoman.t

Decapat
Hocam bu nasıl siz kullanıyor musunz deneyimleriniz nedir paylaşır mısınz MSI almama konusunda anlaşalım ghosting olayını sanırım bende duymuştum tekrar hatırladıgım iyi oldu.

MSI monitorun linkine girdigimde 2K oldugunu belirten bir şey goremedim emin misiniz monitor Full HD olmasin? Bu monitoru kullanmiyorum ama Samsung'un panellerini cogu kisi kaliteli buluyor.
Hocam bu nasıl siz kullanıyor musunz deneyimleriniz nedir paylaşır mısınz MSI almama konusunda anlaşalım ghosting olayını sanırım bende duymuştum tekrar hatırladıgım iyi oldu

Ben olsam bunu alirdim. Hem 0.4ms hem G-SYNC pivot ozelligi var ve ASUS 3 yil garanti veriyor.

KS
KS
M

mistarin

Kilopat
Yukarı