MSI 2GT LP RX 550 vs Sapphire RX 550 2GB

Çift fanlı MSI modelini almanızı tavsiye ederim. Çünkü tek fanlı modeller daha minimize olarak tasarlandıkları için bazı değerler çok az da olsa farklı oluyor. Bu da FPS değerlerine etki etmektedir. Fakat sizi uyarayım. Bu ekran kartı modeli gt 1030 ile denktir, bu da yeni nesil oyunlar veya yakın zamanda çıkmış oyunlarda iyi performans vermeyecek demektir.

Çift fanlı MSI modelini almanızı tavsiye ederim. Çünkü tek fanlı modeller daha minimize olarak tasarlandıkları için bazı değerler çok az da olsa farklı oluyor. Bu da FPS değerlerine etki etmektedir. Fakat sizi uyarayım. Bu ekran kartı modeli gt 1030 ile denktir, bu da yeni nesil oyunlar veya yakın zamanda çıkmış oyunlarda iyi performans vermeyecek demektir.
Çok haklısınız fakat biliyorsunuz ülkedeki durumu. 2 elden de açıkçası çekiniyorum. İntel HD Graphics 4000 kullanıyorum. En azından ayağımı biraz yerden kesecek bir ekran kartı aradım ve Rx 550'ye kanaat getirdim.

2. el Rx 570 al, rx 460 alcılar toplamışlar hemen. Herkes 2. el ekran kartına güvenip alamıyor. Az performans versin sıfır olsun kafam rahat olsun diye düşünenler çok.

Biliyorum link atmak yasak ama AMD Radeon 2GB RX460 910486-002 GDDR5 128bit PCI Express 3.0 x16 Ekran Karti - 84.75 USD + KDV
Site güvenilir mi onu da bilmiyorum bu karta bakınız sizin için kat kat daha iyi olacaktır.
Site güvenilir bu model baya satıldı reklamı yapıldığı için. Ancak OEM sonuç olarak. Arızalansa götürebileceğin bir yer yok arkadaş sıfır sıkıntısız istiyor.
"Ürün temin edilememektedir." yazıyor hocam. Bu kartı Letgo vb. yerlerde geçen ay 400TL'ye satıyorlardı ama şu anda 600TL istiyorlar, şaka gibi.
Evet 330TL'ydi bir aralar. İnsanlar her şeyden koparmaya çalışıyorlar.

Çok haklısınız fakat biliyorsunuz ülkedeki durumu. 2 elden de açıkçası çekiniyorum. İntel HD Graphics 4000 kullanıyorum. En azından ayağımı biraz yerden kesecek bir ekran kartı aradım ve Rx 550'ye kanaat getirdim.
2. El ürünlere karşı olan kaygınız anlıyorum. Fakat 600 tl ye 2. el güzel bir ekran kartı alabileceğiniz hatırlatayım. Arkadaşım 2 ay önce amd r9 280 ekran kartını 500 tl ye almıştı. Biraz daha araştırma yapmanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı