MSI 4070 Tİ VENTUS 3X vs ASUS TUF 4070 Tİ

Murat34

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar iki ekran kartı arasında kaldım sipariş vereceğim soğutma vs. düşündüğünüzde hangisini önerirsiniz? Ek olarak gaming modelleri daha mı iyi olur aradaki fiyat farkı göze alındığında ? Ryzen 5 7600X ile çalışacak.

Son düzenleme:
Eğer monitörün 2k ise sorun yok işlemcide ve Asus olan modeli almanızı öneririm ama fiyat farkına değer mi bence gerek yok

Merhaba arkadaşlar iki ekran kartı arasında kaldım. Sipariş vereceğim soğutma vs. düşündüğünüzde hangisini önerirsiniz? Ek olarak Gaming modelleri daha mı iyi olur aradaki fiyat farkı göze alındığında? Ryzen 5 7600X ile çalışacak.

Fiyat farkı sıkıntı olmayacaksa kesinlikle ASUS.

Merhaba arkadaşlar iki ekran kartı arasında kaldım. Sipariş vereceğim soğutma vs. düşündüğünüzde hangisini önerirsiniz? Ek olarak Gaming modelleri daha mı iyi olur aradaki fiyat farkı göze alındığında? Ryzen 5 7600X ile çalışacak.

Önerim ikisini de almayın. En ucuz 4070 Ti modelini alın. 3 fanlı olsun tabii, görüntü ve soğutma açısından. Bu ASUS ve MSI parçalara boş para ödemeyin. Aralarında 1 2 derece fark var.

Önerim ikisini de almayın. En ucuz 4070 Ti modelini alın. 3 fanlı olsun tabii, görüntü ve soğutma açısından. Bu ASUS ve MSI parçalara boş para ödemeyin. Aralarında 1 2 derece fark var.
Aynen sonra bir sorun çıksın ekran kartı ile ilgilenecek bir firma olmasın öylece elinde kalsın kart çok saçma yönelim

Hayır, bazı şirketler TR'de ilgilenmiyor. MSİ ASUS'da ekran kartının sorunlu olması çok düşük ihtimal güvenilir markalardır.

Aynen sonra bir sorun çıksın ekran kartı ile ilgilenecek bir firma olmasın öylece elinde kalsın kart çok saçma yönelim.

Yahu ne sorun çıkabilir? Ekran kartını nasıl bozucaksın? Allah aşkına Türkiye'de teknik servis yokmuş gibi konuşuyorsunuz. Bilginiz yok. Benden ve senden 5 10 kat fazla bilgili insanlar benim dediğimin aynısını benden önce başka konularda dediler zaten.

1. ekran kartını bozmanız zor. Elinize çekiç alıp düşürüp kırmadığınız sürece tabii.

2. Türkiye'de teknik servis var, onlar ilgilenirler. İade edecekseniz satıcılar iade alıyor zaten. Adam muhtemelen yetkili satıcıdan almayacak ve gidip Hepsiburada vb. siteden alacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı